FIFA 16 | Şampiyonlar ligi Versiyonu Çıktı Android internetsiz

Herkesim çok sevdiği o nostaljik oyun olan mükemmel ve kaliteli bir FIFA 16 Şampiyonlar ligi versiyonuyla sizlerin karşısındayım bugün sizlere FIFA 16 Şampiyonlar ligi versiyonu olan bir oyunu tanıttım oyun internetsizdir sadece Android cihazlarında çalışmaktadır ve boyutu yaklaşık 1GB'tır, bu oyunun çok hoşunuza gideceğinden eminim sizde emin olabilirsiniz!
Oyunun ilk girişinde kısa bir Şampiyonlar ligi klibi izleyeceksiniz ardından aşağıdaki arayüz sizi karşılayacak dediğim gibi oyunda adeta Şampiyonlar ligi tadı alacaksınız gerçekten Şampiyonlar ligi atmosferinde hissedeceksiniz kendinizi ve çok keyif alacağınıza garanti edebilirim!
Oyun menüsü aşağıdaki gibidir, yepyeni mükemmel ve kaliteli bir Şampiyonlar ligi teması ve havası içermektedir. Menü düzeni değiştirilmiştir kolayca kullanmanız için 3 bölüm eklendi. Maç oynama menüsü, Ultimate team ve yardım kısmı böylece daha sade ve şık bir görüntüye sahip olmuştur. Oyunun arka planında seveceğiniz yepyeni müzikler eklendi ve devamlı olarak çalınmaktadır bu tadına tad katacaktır.

Ayrıca ayarlar kısmında bu bölümde yer almakta ayarlarda oyun zorluğu, kontroller ve ses ayarlafı gibi ana özellikleri baştan kendinize uygun olarak özelleştirip ayarlayabileceksiniz.
Tüm futbol ligleri ve takımları bulunmaktadır istediğiniz takım var ve tüm takımlar lisanslidir. Kadrolar tamamen 2015 - 2016 sezonun kadrolarıdır. Lionel Messi Barcelona'da, Cristiano Ronaldo Real Madrid'te, Neymar, Suarez ve iniesta gibi eskiden dönemin damgasını vuran oyuncular Barcelona'da bulunmakta ve bunu çok istediğinize ve oynamak istediğiniz biliyorum.Ve ayrıca tüm dev takımların 2022 - 2023 formaları tasarlanıp oyuna aktarılmıştır. Avrupa'nin dev futbol kulüplerinin 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni formalarını tasarlayıp FIFA 16'ya ekledik ve buda oyunu üst düzey bir seviyeye taşıyor oyuncular eski ancak formalar günceldir.Oyun içi grafikler mükemmel ve şahane! FIFA 16 o efsane ötesi gerçekçi animasyonları ve oyunda bulunan tüm oyuncuların gerçekteki gibi benzerliği oyunu çok daha kaliteli yapmaktadır. Gerçek taraftarlar, gerçek stadyumlar ve dahası...


Oyun grafikleri normal FIFA 16 gibidir FIFA 16'nin nasıl olduğunu geçmişten çoğunuz bilirsiniz. O mükemmel grafikleri ve canlılığı ile yıla damga vurmuştu ve şuan mobilde o grafikleri ve o canlılığa sizde sahipsiniz. 

Uefa Şampiyonlar ligi skorboard'u yapıldı  reklam panoları Şampiyonlar ligine uygun tasarlandı ve bu yenilikler de sizi oyun içinde de adeta bir Şampiyonlar ligi maçıymış gibi hissine kapılıyorsunuz. 

KURULUM, YAZILI ANLATIM:

Öncelikle kurulumu yapmak için  Buraya Tıklayarak Zarchiver'i indirin. 


1 - öncelikle APK'yi yükleyin.

2 - Sonra DATA Dosyasının içine girin, içindeki klasörü kopyalayın. ANDROID ve DATA'nin içine atın.

3 - Son olarak OBB dosyasının içine girin, içindeki klasörü kopyalayın. ANDROID ve DATA'nin içine atın.


TANITIM VİDEOSU:


Yorum Gönder

0 Yorumlar