FIFA 16 Tüm Takımlar Güncel! 22-23 Güncel Kadrolar İnternetsiz Android

Sonunda FIFA 16 üzerinde takımları 2022 ve 2023 sezonuna göre güncelleyebildik! Bugün sizlere FIFA 16 üzerinde güncellediğimiz takımlardan oluşan bir oyunu tanıttım oyun internetsizdir sadece Android cihazlarında çalışmaktadır ve boyutu yaklaşık 1GB'tır.
Menü aşağıdaki görüntü gibidir yeni menü tasarlandı FIFA 22 arka planı oyunu daha mükemmel halde getirmektedir. 
Ana menüde ULTIMATE TEAM, BECERİ MAÇLARI ve diğer bölümler bulunmaktadır yani oyunumuzun ana bölümü burasıdır oyunu ilk açtığınızda karşınıza bu arayüz çıkacak. Sağ üstte ise 2 siyah kutucuk var soldakini tıklayarak maçlara katılabilirsiniz ve takımlarıda ordan göz atacaksınız.

Aşağıdaki görüntüde ise ULTIMATE bölümüdür bu bölümde oyunun birçok önemli bölümleri bulunmakta, burda tek oyunculu maçlar, kulübüm ve transferler bölümü bulunmaktadır. Ayrıca kulübüm kısmında özelleştirme bölümü olacak orda istediğiniz ayarı değiştirebilirsiniz. Ve dahası forma, logo gibi özel kulüp özelliklerini kendiniz ayarlayabileceksiniz.

Bu oyun 1-2 ay önce çıkmıştı ve şimdiye kadar sadece formaları değiştirebildik ve bugün ise FIFA 16 içinde bulunan eski 2015-2016 sezonu kadrolarını kaldırıp yeni 2022 ve 2023 sezonu takımlarını ekledik yeni oyuncular katıldı takımlara özellikle dönemin en iyi bomba transferlerini yapan FC Barcelona'nin kadrosunda yeni transferler; Lewangoalski, Raphinha, Kounde, Kessie, Christensen, alonso, bellerin ve Pablo torre eklenmiştir. 

Sadece Barcelona değil! Tüm avrupa liglerinin içindeki takımların 2022 ve 2023 sezonu güncel kadroları eklendi. 


Bu özellikle oyundan daha çok keyif alacağınızdan eminim çünkü bu herkesin uzun zamandır istediği ve dilediği birşeydi bugün ise onu güncelledik ve sizlerin karşısında!
Oyunda bulunan liglerin içindeki bütün takımların 2022 ve 2023 sezonu formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir. Tüm takımların 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni formaları tasarladık ve kaliteli bir şekilde oyuna ekledik!

Ayrıca tekrar ediyorum dediğim gibi tüm kadrolar güncellenmiştir. Yıldız oyuncular; Lionel Messi PSG'de, Cristiano Ronaldo Manchester United'ta, Erling Haaland gerçek yüzüyle Manchester City ve yılın en iyi transferi Robert Lewndowski ise Barcelona'da!
Oyunda süper lig kadroları yarım yamalak yani %70 günceldir. Formalar ise 2021-2022 sezonundandır. Ancak kadroda geçmişten günümüze Galatasaray, fenerbahçe ve Beşiktaş'ta oynayan oyuncular bulunmakta yani 2015-2016 ve 2022-2023 sezonları karışımı gibi olmuştur.Alttaki görüntüde ise şuanlik dünyanın en çok izlenen ve sevilen futbol ligi olan İngiltere premier league dev takımları özellikle kadroları güncellendi Manchester City, liverpool, Manchester United, arsenal, tottenham ve chelsea gibi dev takımların 2022 ve 2023 sezonu formaları bulunmaktadır.
Skorboard değiştirildi yeni grafikler bulunmakta grafikler aynı eski FIFA 16 grafikleri gibidir. Çok canlı bir maç görüntüsü var animasyonlar zaten normal olduğu gibi şahane oynarken çok keyif alacaksınız ve çok hoşunuza gideceğinizden eminim sizde benimle birlikte emin olabilirsiniz!

KURULUM YAZILI ANLATIM:

☆ ÖNEMLİ

Öncelikle oyunu kurmak için BURAYA TIKLAYARAK Zarchiver uygulamasını indirin.


1 - APK'yı yükleyin.

2 - DATA Dosyasına girin, içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın. 

3 - OBB dosyasına girin, içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB'nin içine atın.TANITIM VİDEOSU:

Yorum Gönder

1 Yorumlar