FIFA 16 ANDROID GERÇEK YÜZLER 22-23 GÜNCEL DÜNYA KUPASI KADROLARI VE HEPSİ! İNTERNETSİZ

Hepinizin bildiği üzere bu yıl futbol yılıdır! Bu yıl dünya kupası 2022 başlayacak çok az kaldı futbolseverler heyecanla takip ediyor. Bugün ise FIFA 16 üzerinde düzenlenen FIFA 23 Dünya kupası 2022 versiyonunu tanıttım! Bu oyunumuzda, gerçek yüzler, güncel takımlar / Milli takımlar ve yeni 2022 - 2023 sezonu formaları mevcüt.

Oyun yaklaşık 4-5GB alabilir cihazınızda ancak aldığı bu boyut hakkını veriyor çünkü mükemmel bir oyun olmuş! Oyun internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.


Oyun ana menüsü aşağıdaki gibidir, Bu yıl Katar'da düzenlenecek olan Dünya Kupası 2022 arka planları eklenmiştir oyun tamamen Dünya kupası 2022 temalı olmuştur ve tuşlar arka plana uyacak şekilde renklendirilmiştir. 


Arka planda birbirinden güzel ve hepinizin seveceği mükemmel müzikler çalınmaktadır oynarken çok keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz!


Oyun Sadece Android cihazlarında çalışmaktadır diğer cihazlarda oynanmamaktadır ayrıca oyun çevrimdışıdır yani internet bağlantısı kesinlikle gerektirmemektedir.

Katar 2022 dünya kupasında bu yıl mücadele edecek olan bütün milli takımlar mevcüttür! Yeni 2022 formaları ve kadroları tamamen güncellenmiştir. Ve tüm oyuncular gerçek özellikleri ile eklenmiştir.


Sadece dünya kupasındaki takımlar değil, ayrıca dünya kupasında mücadele vermeyecek olan Türkiye, İtalya gibi ülkeler de yeni formaları ve güncel kadrolarıyla eklenmiştir!


Özel takımlara gelirsek, oyunda bulunan bütün dev liglerin içindeki bütün takımların 2022 - 2023 sezonu yeni formaları ve güncel yeni son Transferleri eklenmiştir.


Oyunda Laliga, premier league, Serie A, bundesliga, ligue 1 ve süper lig gibi avrupa önden gelen dev ligleri tamamen %100 günceldir. İstediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip keyifli maçlar yapabilirsiniz!Bu yıl dünya kupasının en büyük favorisi Messi'nin arjantini çok özel hazırlanıyor ve çok istiyorlar! Herkesin gönlü Messi'den yana bu yüzden Arjantin turnuvanın en favorisi olarak gösterilmektedir.

Oyunda Arjantin milli takımı tamamen güncellenmiştir. Dünya kupasında giyeceği yeni 2022 formaları tamamen güncellendi. Şuanda Arjantin milli takımında oynayan tüm arajtninli futbolcular gerçek özellikleri ve yüzleri ile oyuna eklenmiştir.


Bu kupayı en çok kazanan diğer favori milli takım ise her zamanki gibi Brezilya! Futbol ülkesi olarak adlandırılan Brezilya da neymar, Vinicius, anthony ve raphinha gibi yetenekleriyle bu sene çok iddialı!


Oyunda Brezilya milli takımının yeni güncel kadrosu ve dünya kupasında giyeceği yeni formaları tamamen yenilenerek oyuna aktarılmıştır. Şuanda Brezilya milli takımında oynayan tüm oyuncular gerçek özellikleri ve gerçek yüzleriyle eklenmiştir.Turnuvanın diğer favori ülkelerinden biri Ronaldo'nun Portekiz'i aslında çok Bernardo, fernandes, dias, cancelo, leao gibi çok iyi futbolculara sahip ancak bakalım bu dünya kupasında iyi bir başarı elde edebilecekler mi göreceğiz!


Oyunumuzda Portekiz milli takımının yeni güncel kadrosu bulunmaktadır tüm yeni oyuncular gerçek özellikleri ve gerçek yüzleri ile oyuna aktarılmıştır ayrıca Portekiz'in 2022 dünya kupasında giyeceği yeni formalar tamamen güncellenmiştir.


Ne yazık ki Bu sene Türkiye olarak Katar 2022 Dünya kupasında olmadığımızdan hüzün duyuyoruz dünya kupasına gitmemize çok az kalmıştı ancak işler yoluna gitmedi ve gidemedik ancak yine de sonuna kadar milli takımımızı destekliyoruz.

Oyunumuzda ise Türkiye dünya kupasında olmasa bile oyunda bulunmakta! Tüm milli oyuncularımız kadroya eklendi özellikleri ayarlandı ve gerçek yüzleri yapıldı. Türkiye milli takımımızın uluslar liginde giydiği 2022 yeni formaları bulumaktadır.


Bu oyunumuzda dikkat çeken en önemli özelliklerden biri oyuncuların gerçek profillerinin bulunmasıdır! Lionel Messi, Cristiano Ronaldo ve neymar gibi dünya starlarının oyunda gerçek 2022 yüzleri yapıldı sadece bunlar değil çoğu futbolcunun yüzleri güncellendi! Ayrıca dövme gibi ayrıntılar da görülmektedir Bu oyunu daha gerçekçi ve mükemmel yapıyor. 

Her zamankinden çok daha iyi ve farklı grafikler bulunmakta! Çimler daha canlı oldu ve yeni Katar 2022 dünya kupası temalı skorboard eklenmiştir butonlar da anlayacağınız şekilde yapılmıştır.

Önceki oyunlarımıza göre daha iyi ve mükemmel ötesi grafikler sunmaktayız! Beğeneceğinizden eminim.

KURULUM, Yazılı Anlatım:


Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiver'dir. Buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.


ÖNEMLİ: APK ve OBB bir dosyadadır data ise ayrıdır. Hepsini indirmek zorundasınız yoksa oyun kurulmaz. 

Ayrıca DATA ve OBB'nin aktarılması biraz zamanınızı alacaktır sabretmelisiniz çünkü güzel bir oyun oynayacaksınız!1 - APK dosyasına girin ve ilk önce içindeki APK'yı yükleyin. 

2 - Yine APK dosyasına girin. ANDROID/OBB ve obb içindeki klasörü kopyalayın. ANDROID ve OBB'NİN içine atın.

3 - DATA dosyasına girin DATA diyin ve orda bulunan klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'NIN içine atınız.

TANITIM VİDEOSU:
Yorum Gönder

0 Yorumlar