FIFA 23 Çıktı! İnternetsiz Android 22/23 Sezonu Takımları Yeni Mini Yüzler (FIFA 16)

Yine efsane bir içerikle karşınızdayım! Bugün FIFA 16 üzerinde yapmış olduğumuz mükemmel bir FIFA 23 güncel 22/23 takımları versiyonunu tanıttım. Oyun yaklaşık 1,5GB'tır. İnternetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.Şampiyonlar ligi sezonunda olduğumuz için ana menü de Şampiyonlar ligi temalı bir tasarım tercih ettik. Burdan maça girebilirsiniz ve ULTIMATE TEAM bölümüne girdiğiniz de orada Kulübüm, Transferler ve özelleştirme gibi oyunun birçok önemli bölümleri bulunmaktadır.

Bu versiyonumuzda tüm takımların kadroları güncellendi.

Manchester city 2022 ve 2023 sezonu yeni kadrosu ve 2022 - 2023 sezonunda giyeceği yeni formalar tasarlanıp oyuna eklenmiştir. Ve bu sezonda gerçekleştirdiği yeni transferler olan Klavin Philips, Julian Alvarez, Player ve Akanji gibi yeni transferler güncellenmiştir. Ve kadroda bulunan kartların üzerinde yeni güncel mini yüzler bulunmaktadır. Bu oyunu daha kaliteli hale getirmektedir.
Yeni döneme artık girdik! Mbappe - Haaland rekabeti başladı.

Paris saint-Germain takımını 2022 ve 2023 sezonu yeni kadrosu ve 2022 - 2023 sezonunda giyeceği yeni formalar tasarlanıp oyuna eklenmiştir. Yaz transfer döneminde gerçekleştirdiği yeni transferler olan vitinha, Carlos soler gibi yeni transferleri güncellenmiştir. 
Bu transfer sezonun damgasını vuran ve sezona iyi başlayan bir Barcelona karşımızda!

Oyunda Barcelona 2022 ve 2023 kadrosu eklendi yeni gün mini yüzler eklendi takım günceldir ve Barcelona'nin 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni formalar tamamen güncellenmiştir.
Barcelona'nin bu sezon gerçekleştirdiği olağanüstü transferler olan Lewangoalski, Raphinha, kounde, kessie, christensen, alonso, bellerin ve Pablo torre gibi yeni mükemmel transferleri eklenmiştir.
Geçen sezon Şampiyonlar liginin damgasını vuran Real Madrid kulübü tamamen güncellendi.

Real Madrid 2022 ve 2023 kadrosu eklenmiştir tüm oyuncular eklendi bu kadroda da yeni güncel mini yüzler eklendi kadro tamamen günceldir. Real Madrid'in 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni formalar güncellenmiştir. Yeni transferler rüdiger ve Tchouaméni bulunmaktadır.

Oyunda bulunan tüm dev liglerdeki takımların hemen hemen çoğunun 2022 ve 2023 sezonu yeni formaları tasarlanarak eklenmiştir.
FIFA 16'da sadece ev sahibi ve deplasman olduğu için tüm takımların güncel 2022 ve 2023 sezonu ev sahibi ve deplasman formaları eklenmiştir. 
Oyunun grafikleri normal eski FIFA 16 oyununa dayanmaktadır gerçekten hoşunuza gidecek animasyonlar ve gol sevinçleri bulunmakta ve tabiki çimler çok daha canlı, taraftarlar daha gerçekçi ve neredeyse gerçekteki gibi stadyumlar bulunmaktadır.

KURULUM, YAZILI ANLATIM:

Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiver'dir. 
Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Ardından..

1 - APK dosyasına girin APK'yi yükleyin

2 - DATA dosyasına girin, DATA klasörünün içinde bulunan klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın.

3 - OBB dosyasına girin, OBB klasörünün içinde bulunan klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın.

TANITIM VİDEOSU, İZLEAPK


Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Normalde o kadar fifa 16 modları açılmazdı sami mz nin eski takipçisi olduğum için oma güvenerek indirdim sonuçları aşağıda yazarım

    YanıtlaSil
  2. Ve her zamanki gibi sunucu hatası verdi arkadaşlar boşuna denemeyin çünkü bu oyun online bir oyun olduğu için ve ea games te bu oyununun suncusunu kapattığı için oynamayazsınız

    YanıtlaSil