FIFA 23 Çıktı! Son Transferler Icardi, Mata.. İnternetsiz Android (FIFA 16)

Yepyeni mükemmel ve efsane ötesi bir oyunla karşınızdayım! Bugün sizlere FIFA 16 üzerinde düzenlenen harika bir FIFA 23 Yeni son Transferlerin bulunduğu bir versiyonunu tanıttım. 

Oyun 1GB İnternetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir. Diğer cihazlarda hiçbir şekilde çalışmamaktadır. Ve oyunun internet bağlantısı gerektirmediğini tekrar belirtmek istiyorum!Oyun menüsü tamamen Gerçek FIFA 23 temasına benzetildi aslında aynısı desek yanılmamış oluruz çünkü gerçek FIFA 23 kapağında bulunan Mbappe ve kerr bu oyunumuzda da farklı bölümlerde yer aldı ve buda oyunu FIFA 23 versiyonuna benzetmiştir.


Oyun arka planında hepinizin seveceği mükemmel ve hoşunuza gidecek müzikler çalınmaktadır. Oynarken keyif alacağınızdan eminim.


Oyunda süper lig %100 güncel DEĞİL! Ancak son günler gerçekleşen Mouro Icardi ve Juan Mata gibi son transferler güncellenmiştir. Diğer süper lig takımları güncel değil ancak Galatasaray, Fenerbahçe ve beşiktaş az da olsa günceldir ve içlerinde eskiden de olsa oynayan oyuncular bulunmaktadır.Formalar ise bir önceki sezonun formalarıdır yeni formalar henüz yapılmadı ama yakında zamanla hepsini güncelleyeceğız ve sizlere sunacağım.

Avrupa büyük liglerindeki bütün dev takımların kadroları tamamen %100 güncellenmiştir. İspanya Laliga, İngiltere Premier League, İtalya Serie A, Almanya Bundesliga ve Fransa ligue 1 gibi avrupadaki üst düzey futbol ligleri tamamen özenle güncellendi.

Gerçekleşen yeni transferler de gerçek yüzler ve uygun kart genleri ile düzenlenerek oyuna eklenmiştir.Ayrıca oyunda bulunan Liglerin içindeki dev futbol takımlarının 2022 ve 2023 sezonu formaları bulunmaktadır. Takımların 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni formalar tamamen %100 güncel bir şekilde tasarlanıp oyuna eklenmiştir.Bu Oyunumuzda çimler daha canlı hale geldi, daha iyi ve gelişmiş grafikler sunuyoruz sizlere! Oynarken oynamaktan çok keyif alacağınızdan eminim sizde emin olabilirsiniz!
KURULUM, Yazılı Anlatım:


Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiver'dir Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

ÖNEMLİ: OBB zaten APK'nin içinde olacak bu yüzden sadece APK ve DATA indireceksiniz.

1 - APK dosyasına girin ve APK'yi yükleyin.

2 - APK içindeki ANDROID/OBB klasörlerine girin ve OBB'nin içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB'nin içine atın.

3 - DATA dosyasına girin DATA içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın.


TANITIM VİDEOSU:Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. İndirmeleri yaptım ama sunucu hatası veriyor daha sonra deneyin diyor neden acaba

    YanıtlaSil