FIFA 23 Tüm Yeni Transferler Güncel Takımlar Kariyer Oyunu Android İnternetsiz 1GB

FIFA 23 Tüm transferlerin güncel olduğu mükemmel ve kaliteli bir FIFA 23 oyunuyla karşınızdayım bugün sizlere bu muhteşem oyunu tanıttım umarım hoşunuza gitmiştir. Oyun internetsizdir sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir ve oyun boyutu yaklaşık 1GB'tır.

Oyun menüsü ve teması tamamen gerçek FIFA 23 oyununa göre ayarlandı ana menüde PSG'de oynayan Brezilyalı futbolcu Neymar bulunmakta arka plan gerçek FIFA 23 arka planı konumlandırıldı. 

Oyunun arka planında hoşunuza gidecek türde farklı müzikler çalınmaktadır oynarken keyif alacaksınız.


Aşağıda gördüğünüz görüntüdeki bölümde antrenman'a Katılabilirsiniz ayrıca bu bölümde başarılarınız, kupa sayılarının ve maç esnasında kaydettiğiniz harika golleri burdan bakabilirsiniz. Bu bölümün temsili oyuncusu ise Liverpool'da oynayan ingiliz futbolcu Trent-Alexander Arnold bulunmaktadır.


Oyunda kariyer bölümü mevcüt kariyere katılıp istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip o takımlar yepyeni profesyonel ve keyifli bir kariyer oyunu başlatabilirsiniz. Kariyerde hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz sizlere özel daha iyi ve kaliteli bir kariyer deneyimi yaşatıyoruz.


Oyunda tüm dev ligler bulunmakta Tüm ligler güncellendi ve bu liglerin içindeki bütün takımlar 2022 ve 2023 sezonu olarak tamamen %100 olarak güncellenmiştir. Bu liglerde takımların gerçekleştirdiği Tüm yeni transferler güncellenmiştir ve 2022 - 2023 sezonu formaları tasarlanıp oyuna aktarılmıştır.


Oyunda bulunan bütün takımların 2022 ve 2023 sezonu formaları bulunmaktadır. Tüm takımların 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni formalar tasarlanıp oyuna eklenmiştir.


Ayrıca bu yaz transfer döneminde gerçekleştirilen tüm yeni transferler güncellendi.

Son Transferlerin birkaçı:

1 - Anthony ➡️ Manchester United

2 - Aubaneyang ➡️ Chelsea

3 - Fofana ➡️ Chelsea

4 - Zakaria ➡️ Chelsea

5 - Hector Bellerin ➡️ FC Barcelona

6 - Marcos Alonso ➡️ FC Barcelona

7 - Carlos Soler ➡️ PSG

8 - Edinson Cavani ➡️ Valencia

9 - Sergiño Dest ➡️ AC Milan

10 - Arthur ➡️ Liverpool

...
Bu oyunumuzda sizlere daha iyi ve daha kaliteli bir kariyer deneyimi sunuyoruz yeni Şampiyonlar ligi skorboard yeni ispanyolca spikeri ve kaliteli ve canlı taraftar sesiyle çok başka bir atmosfer içinde oynayacaksınız grafikler daha canlı ve kaliteli görünüyor!
KURULUM YAZILI ANLATIM:


1 - APK'yı yükleyin.

2 - DATA dosyasının içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın. Bu kısımda sizden şifre istenecek

ŞİFRE: Vffifa

3 - OBB Dosyasının içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB'nin içine atın.


TANITIM VİDEOSU:Yorum Gönder

0 Yorumlar