FTS 2023 Mobile Çıktı! İnternetsiz Android Yeni Son Tranaferler 300MB

Yepyeni mükemmel bir FTS 2023 oyunuyla karşınızdayım bugün sizlere efsane ötesi bir First Touch Soccer 2023 oyunu tanıttım son yeni transferler, yeni 2022 - 2023 formaların da dahil olduğu bu oyun 300MB internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir.Oyun arka planı gri sarı ve koyu sarı temalı bir tasarıma sahip yazılar ve bölümler gözükecek şekilde tasarlanmıştır. Oyun arka planında birbirinden güzel yepyeni müzikler çalınmaktadır oynarken çok keyif alacağınızdan eminim. 

Oyun boyutu yaklaşık 300MB'tır. Oyun çevrimdışıdır.oyun rahatlıkla oynayabilirsiniz internet bağlantısı gerektirmeyen mükemmel bir oyun sunuyoruz sizlere, ayrıca bu Oyunumuz sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir diğer cihazlardan hiçbir şekilde çalışmamaktadır.Oyunda efsane ötesi mükemmel bir kariyer bölümü bulunmaktadır. Kariyer bölümüne girerek istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip yepyeni bir kariyer oluşturabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz.

Hatasız, sorunsuz ve atma hatası gibi sorunlar tamamen %100 giderilmiştir rahatlıkla oynayabilirsiniz. Herhangi bir sorum yaşamayacağınızdan eminim, siz de emin olabilirsiniz.
Aşağıda gördüğünüz bölümde çeşitli turnuvalar ve bölümler bulunmakta, eşleştirme maçı, kupa turnuvası, yıldız turnuvası ve antrenman bölümleri bulunmakta burda da İstediğiniz herhangi bir turnuvası katılıp istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip turnuvada boy gösterebilirsiniz. Sakın denemekten kaçınmayın çünkü gerçek çok keyifli ve eğlenceli geçiyor.Oyunda bütün avrupa dev ligleri bulunmakta ve %100 güncellenmiştir. Bu liglerin içinde bulunan bütün takımların 2022 ve 2023 transfer sezonunda gerçekleştirdikleri son yeni transferler tamamen %100 gerçek yüzleri ve özellikleri ile eklenmiştir. 

Ayrıca bütün bu takımların 2022 ve 2023 sezonunda giyecekleri yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar tasarlanıp eklenmiştir.

Bu sezonda gerçekleştirilen tüm yeni transferler gerçek yüzleri ve özellikleriyle tüm yeni takımlarına eklenmiştir tamamen %100 güncellenmiştir. Ayrıca bu sezonun sonunda gerçekleştirilen son yeni transferler de eklenip güncellenmiştir.

Oyunda bulunan bütün liglerin içindeki takımların 2022 ve 2023 sezonu yeni formaları bulunmaktadır. 

Bu oyunumuzda her zamankinden daha iyi ve mükemmel grafikler sunuyoruz sizlere! Yeni çim gerçekten büyülüyor! Çim gerçekten çok canlı görünüyor bunun yanında ise yeni skorboard yeni radar, yeni butonlar yeni oyuncu kontrol oku ve yeni reklam panoları yapılmıştır.KURULUM, Yazılı Anlatım:


- Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiver'dir. Buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

1 - APK'yı yükleyin.

2 - DATA dosyasına girin içindeki DATA klasörüne girin ve orda bulunan klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın.

3 - OBB dosyasına girin içindeki OBB klasörüne girin ve orda bulunan klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın.TANITIM VİDEOSU:

Yorum Gönder

0 Yorumlar