Galatasaray 2022 - 2023 Kadrosu! Yeni Transferler Icardi, Mata, Yusuf Demir... ( DLS 19 )

Yepyeni mükemmel bir içerikle karşınızdayım! Bugün sizlere Dream league soccer'da yapılan 2022 ve 2023 Galatasaray kadrosunun ve yeni transferlerin bulunduğu efsane bir oyunu tanıttım. Oyunda sınırsız para bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilir ve istediğiniz oyuncuyu satın alabileceksiniz.
Aşağıda gördüğünüz üzere yepyeni Galatasaray kulübü eklendi sınırsız para bulunmakta istediğiniz kadar harcayabilirsiniz hiç bitmeyecek çünkü sınırsızdır ayrıca tüm transferler açıktır istediğiniz oyuncuyu satın alıp kadronuza katabilirsiniz.
Kadro Normal Dream League Soccer'in son sürümünde yapılmıştır yani bu demek oluyor ki online maçlar yapabileceksiniz. 
Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla ve yakın arkadaşlarınızla online maçlar yapabilirsiniz çok eğlenceli ve keyif alacağınızdan eminim.


Oyunda bulunan bütün takımların logoları lisanslanmıştır tüm logolar gerçektir ve takım adlarıda orijinaldir. Logolar asla gitmeyecektir tüm logolar kalıcıdır. Maç yapsanız da gitmeyecektir emin olabilirsiniz!

Galatasaray'ın 2022 ve 2023 sezonun gerçekleştirdiği ve herkesi şaşırttığı olağanüstü transferler olan, ICARDI, MATA, YUSUF DEMİR, MERTENS, TORIEIRA, SEFEROVIÇ ve OLIVIERA bulunmakta ve bu oyuncuların pzosiyonlari tamamen doğrudur. İki çeşit kadro bulunmakta %100 Kadro ve Normal Kadro tercih ettiğiniz birini indirip kuracaksınız.
Galatasaray'in 2022 ve 2023 sezonu yeni formaları bulunmaktadır. Galatasaray'in 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni formalar tasarlanip oyuna eklenmiştir. Ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar yapıldı ve günceldir.


Yepyeni kırmızı turuncu temalı bir stadyum yapıldı ve üzerinde Galatasaray resmi logosu bulunmaktadır. Şekli aynı Gerçek Nef Stadyumuna benzetildi ayrıca kapasitesi de neredeyse aynıdır. Bunu indirmek zorunda değilsiniz ancak isteyenler için Stadyumu dosyasını Aşağıda koyacağım.

KURULUM, YAZILI ANLATIM:

1 - Dosyaya girin içindeki klasörü kopyalayıp ANDROID ve DATA'nin içine atın. 

NOT: iki dosyasının kurulumu aynı şekildedir.

2 - OBB dosyasına girin, içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB'nin içine atın.TANITIM VİDEOSU:

Yorum Gönder

2 Yorumlar