Yeni Futbol Oyunu Çıktı! İnternetsiz Android 400MB

Yeni çıkan mükemmel bir futbol oyunuyla karşınızdayım. Soccer Manager 2023 neredeyse resmen çıktı! Bugün sizlere bu yeni Efsane menajer oyununu tanıttım. Oyun yaklaşık 400MB internetsizdir ve şimdilik sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir ve sadece bir APK dosyası indirip yükleyeceksiniz.
İlk başta sizden yeni bir kulüp oluşturmanızı isteyecek kulüp oluştur'a tıkladığınızda takım adı, stadyum adı, logo, forma ve diğer özelliklerin değişimi için sizden ayarlamanızı isteyecek. Formayı tasarlarken istediğiniz rengi kullanabilirsiniz ayrıca günümüzde sıkça kullanılan çokça forma desenler bulunmakta istediğiniz seçip özel formanızı tasarlayacaksınız.

Aynı şekilde logo için de geçerli beğeneceğiniz logo sembölleri bulunmakta ve üzerinde de isim, ve farklı küçük sembolleri ekleme şansına sahipsiniz.
Oyun menüsü aşağıdaki gibidir sağ üstten devam et tuşuna tıklayarak maça girebilirsiniz elbet maçı siz oynamayacaksınız çünkü bu menajer oyunudur siz takımınızı yöneteceksiniz.

Sol üst köşedeki mavi tuşu ise tıkladığınızda karşınıza, Kupalar, Kadro, Transferler, Ayarlar gibi oyunun önemli bölümleri çıkacak. Takım yönetimini de sağ üstte devam et dediğiniz de orda göreceksiniz ve maça girmeden önce kadronuzu orda yöneteceksiniz günümüz futbolunda kullanılan farklı kadro düzenleri bulunmakta en iyi şekilde takımınızı yönetip maça çıkabilirsiniz.Oyunun animasyonları gayet normal ve çekici oyuncuların yüzü benziyor, takımınızı yönetirken sizde maçı izleyip analiz edebileceksiniz hersey çok güzel bu oyunu indirmekten ve denemekten sakın kaçınmayın çünkü 10/10 bir futbol menajer oyunu olmuş!Bu oyunda Günümüz Modern futbolunda inşa edilen stadyumlar baz alınarak düzenlenmiştir aşağıdaki görüntüde gördüğünüz stadyum gerçekten çok havalı ve mükemmel duruyor etrafındaki şehir manzarası da stadyumu daha çekici hale getiriyor.
Oyun içi grafikler başarılı olmuş tribünler taraftarlarla dolu çimler çok gerçekçi ve açıkçası gayet normal bir futbol oyununa benziyor. Spiker anlatımları ve aşağıdaki altyazı ile birlikte daha güzel bir proje olmuş.


TANITIM VİDEOSU:
Yorum Gönder

0 Yorumlar