eFootball 2023 Çıktı! Süper lig+TFF 1.Lig güncel 22/23 Yeni Transferler İnternetsiz android

Yıllardır kanalımızda DLS, FIFA ve FTS ile devam ediyoruz bugün ise bu listeye yenisini ekledik! Bundan sonra bol bol eFootball 2023 oyun versiyonları gelecek. Yeni dönemine girdik ve artık gelmeye devam edecek bugün ise açılışı yaptık. 

Bugün sizlere efsane ve mükemmel ötesi bir eFootball 2023 süper lig + TFF 1.Lig ve tüm liglerin bulunup %100 tamamen güncel olduğu bir oyunu tanıttım. Oyun 1GB Sadece Android cihazlarında çalışmaktadır ve internetsizdir. Hiçbir şekilde internet bağlantısı gerektirmemektedir. Rahatlıkla ve keyifle oynayabileceksiniz.

Oyun Normal Süper lig ağırlıklı versiyonu olduğu için arka planda süper lig oyuncularından oluşan bir arka plan tasarlandı. Arka plan mor mavi temalı oldu ve Dele Ali, Mouro icardi ve batsuayi bulunmaktadır. Arka planda müzikler çalınmaktadır oynarken keyif alacaksınız.

Ayrıca aşağıda gördüğünüz görüntü oyunun ana menüsüdür herşeye burdan ulaşabilirsiniz.
Oyunda Süper lig ve TFF 1.lig dahil tüm futbol ligleri bulunmakta ve bu futbol liglerinin içindeki takımların 2022 ve 2023 sezonu yeni formaları bulunmakta ve elbette %100 tamamen günceldir. Tüm yüzler yenilendi yüzler gerçekten çok kaliteli ve çok benziyor ve gerçekleştirilen son transferler tamamen oyuna eklenmiştir.

oyuncuların özellikleri de tamamen orijinaldir mevkileri, ve diğer özellikleri tamamen güncellenmiştir.


AVRUPA TAKIMLARI

Oyunda avrupa takımları tamamen %100 günceldir avrupa'da gerçekleştirilen tüm yeni Son transferler güncellenmiştir. Tüm takımların 2022 ve 2023 sezonunda giyecekleri yeni sezon formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.

Şimdi süper ligimizden bahsedelim, oyun süper lig ağırlıklı bir versiyondur yani bu oyunda sadece süper lig değil! Tüm Türk takımlarının güncel olmama ihtimali yok!

Tüm Türk takımları oyunda %100 tamamen güncellenmiştir. Süper ligte bu transfer sezonunda gerçekleştirilen son yeni transferler eklenmiştir yüzleri çok kaliteli ve çok benziyor Tüm oyuncuları özellikleri orijinaldir.

Ayrıca en önemlisi oyunda tüm Türk takımlarının 2022 ve 2023 sezonunda giyecekleri yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir. Eksik birşey yok! Tüm takımlar günceldir. Rahatlıkla adeta bir süper lig atmosferinde kendinizi hissedebilirsiniz.Bir diğer en önemli unsurlardan biri de TFF 1.lig'in oyunda bulunmasıdır! Oyunda tüm TFF 1.lig takımları %100 güncellenmiştir.

Erzurumspor, Sakaryaspor, Adanaspor, malatyaspor, altınordu ve daha fazlası gibi Anadolu ve Marmara bölgesi takımlar bulunmaktadır. 

Bu ligte çok fazla oynayanların olduğunu biliyorum farklı illerden izleyici ve takipçilerimiz olduğu için bu oyunda tüm TFF.1 Lig takımlarını güncellemek istedik.

TFF 1.lig takımlarının 2022 ve 2023 sezonunda giyecekleri yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.


Ayrıca bu yıl TFF. 1.lig'te gerçekleştirilen tüm yeni transferler sonuna kadar A-Z'ye kadar güncellenmiştir tüm oyuncuların kaliteli ve gerçek yüzleri yapılmıştır.
Bu sezonun sonlarında büyük transferler yapıp herkesi şaşırtan Galatasaray futbol takımının full %100 2022 ve 2023 sezonu kadrosu bulunmaktadır.

Kadroda Galatasaray'in bu sezonda gerçekleştirdiği olağanüstü transferler olan, Mouro Icardi, Juan Mata, Dries mertens, rascihca, Abdülkerim gibi yeni transferleri eklendi ve tüm bu oyuncuların gerçek yüzleri bulunmaktadır.


Galatasaray'ın 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği yeni formaları tamamen %100 tasarlanıp güncellenmiştir.

Bu sezonun iddialı takımlarından olan fenerbahçe 2022 ve 2023 sezonu kadrosu ve gerçekleştirdiği Tüm yeni transferleri oyuna Eklenmiştir.

Fenerbahçe'nin kadrosunda bulunan tüm oyuncuların gerçek ve kaliteli yüzleri bulunmaktadır.

Fenerbahçe'nin bu transfer sezonunda gerçekleştirdiği Batsuhayi, joao pedro, Emre mor .. gibi yeni transferler gerçek yüzleri ve özellikleriyle oyunda güncellenmiştir. 


Ayrıca fenerbahçe'nin 2022 ve 2023 sezonunda giyeceği tüm yeni formaları tasarlanıp oyuna aktarılmıştır.Dele Ali'yi kadrosuna katarak Belkide süper lig te yılın transferini yapan Beşiktaş 2022 ve 2023 kadrosu tamamen %100 güncellenmiştir. Ve kadrosunda bulunan bütün oyuncuların gerçek yüzleri ve orjinal özellikleri bulunmaktadır.


Beşiktaşın bu transfer sezonunda gerçekleştirdiği dünyaca ünlü transferler olan Dele Ali, redmond ve Cenk Tosun gibi yeni transferleri gerçek yüzleri ve orjinal özellikleri ile oyuna eklenmiştir.

Oyunda beşiktaş'ın bu transfer sezonunda giyeceği yeni 2022 ve 2023 sezonu formaları tamamen %100 tasarlanıp güncellenmiştir.Oyunda ülke liglerinin yanında, ulusal takımlarda eklendi. Tüm ülkelerin milli futbol takımları güncellendi avrupa, asya, Afrika, güney Amerika ve kuzey Amerika kıtalarının tüm ülkelerin milli futbol takımları güncellendi.Oyunun grafikleri pes 2013'e yakındır gerçekten çok iyi ve mükemmel ötesi grafikler sahip, çimler çok canlı taraftarlar çok gerçekçi ve dahası animasyonlar çok hoşunuza gidecek ve bu oyundan çok keyif alacağınızdan eminim sizde emin olabilirsiniz.KURULUM, YAZILI ANLATIM:

Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiverdir Buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.


1 - öncelikle Buraya tıklayın ve PSP uygulamasını yükleyin.

2 - yükledikten sonra uygulamaya girin. Sağda "TAMAM" tuşu olacak, onu tıklayın ve PSP diye bir Klasör oluşturun.

3 - indirdiğiniz dosyasının içine girin ve PSP klasörünü kopyalayıp geri gelin ve yapıştırın.


TANITIM VİDEOSU:
Yorum Gönder

0 Yorumlar