FIFA 23 ÇIKTI!! İNTERNETSİZ YENİ GÜNCEL TAKIMLAR 1GB ANDROID

Uzun bir aradan sonra FIFA 14 üzerinde koordine edilmiş mükemmel ve efsane ötesi bir FIFA 23 versiyonuyla karşınızdayım. bugün sizlere internet bağlantısı gerektirmeyen boyutu 1GB olup ve sadece Android cihazlarında oynanabilen yepyeni son transferlerin ve yeni formaların güncel olduğu mükemmel ve kaliteli bir FIFA 23 oyunu tanıttım. 

Tekrar bahsetmek istiyorum oyunun boyutu 1GB ve sadece android cihazlarında çalışmaktadır. ve size ilgilendiren en önemli unsur ise internet bağlantısının gerektirmediğidir.

Oyun menüsü tamamen gerçek FIFA 23 arayüzüne benzetildi. 2022 - 2023 sezonu formaları giymiş yeni karakterlerden oluşan bir ana menü tasarımı tercih edilmiş olup PSG oyuncusu KYLIAN MBAPPE, TOTENHAM oyuncusu SON ve ATLETİCO MADRİD oyuncusu JOAO FELİX yer almaktadır. oyun arka planında yepyeni hoşunuza gidecek müzikler çalınmaktadır.

Aşağıdaki ana menüden istediğiniz herhangi bir bölüme ulaşabilirsiniz.Oyunda kariyer bölümü bulunmakta istediğiniz herhangi bir ligden istediğiniz takımı seçip yepyeni bir kariyer başlatabilirsiniz daha öncekinden çok daha iyi ve sorunsuz hatasız bir kariyer deneyimi sunuyoruz. kariyer oyunu gerçekten çok keyifli ve eğlenceli geçiyor oyunda tüm ligler mevcüt ve bu liglerdeki bütün takımlar bulunmakta, işte bu şekilde istediğiniz takımı seçip kaliteli bir kariyer oyunu sürdürebilirsiniz.


Özellikle bugün oynanacak olan El Clasico iki devi Barcelona ve Real Madrid kulüplerinin güncel 2022 - 2023 sezonu yeni güncel kadroları ve yeni sezonda giyecekleri yeni formaları ev sahibinden tutup kaleciye kadar tüm formalar güncellenmiştir. ayrıca sadece bu iki takım değil! tüm avrupa dev ligleri içindeki takımların 2022 - 2023 sezonu yeni sezon kadroları ve yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.
Oyunda İngiltere premier league, ispanya laliga, italya serie A, almanya bundesliga ve fransa ligue 1 gibi avrupa dev futbol ligleri tamamen 2022 - 2023 sezonuna göre %100 tamamen güncellenmiştir ve bu liglerin içindeki tüm tajımların gerçekleştirdiği son yeni transferler gerçek yüz ve orijinal özellikleri ile oyuna aktarılıp güncellenmiştir.oyunda bulunan bütün takımların 2022 - 2023 sezonu yeni formaları bulunmaktadır. tüm liglerin içindeki takımların 2022 - 2023 sezonunda giyecekleri yeni formaları ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar yenilende baştan tasarlanıp oyuna aktarılmıştır.

ve ayrıca oyuncu yüzleri çok benziyor oldukça benzetmeye çalışıldı eminim çok hoşunuza gidecektir çünkü oyuncu yüz kalitesi gerçekten üstün bir kaliteye sahip ve çok başarılı olmuş.
Her zamankinden çok daha iyi ve kaliteli grafikler sunuyoruz saha çimi çok canlı görünüyor ve gerçekten çok başarılı olmuş animasyonlar zaten normal FIFA 14 animasyonları.KURULUM, YAZILI ANLATIM:

Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiverdir. buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

1 - APK'yı yükleyin.

2 - DATA dosyasını açın, ve com.ea.game.fifa14_row adlı klasörü kopyalayın üstten bir kere geri gelin ANDROİD ve DATA'nın içine atın ve o arada sizden bir kod istenecek.
bu kodu: byfabix7 yazarak ekleyebilirsiniz.

3 - OBB dosyasını açın, ANDROID ve OBB klasörüne girin orda bulunan com.ea.game.fifa14_row adlı klasörü kopyalayın bir kere geri gelin ANDROID ve OBB klasörüne atın burda da bir kod istenecek. bu kodu: byfabix7 girerek ekleyebilirsiniz.


TANITIM VİDEOSU:


Yorum Gönder

0 Yorumlar