FTS 23 ÇIKTI! FIFA23 VERSİYONU! SÜPER LİG EFSANE GRAFİKLER! İNTERNETSİZ ANDROID

Uzun bir aradan sonra yine mükemmel bir FTS 23 oyunuyla karşınızdayım bugün sizlere FTS üzerinde düzenlenen efsane ve mükemmel bir FIFA 23 versiyonuyla karşınızdayım! bu versiyonumuz çok daha iyi grafikler ve performans gösteriyor özellikle oyuncu yüzleri çok dikkat çekiyor! oyun 300MB oyun internetsizdir hiç bir şekilde internet bağlantısı gerektirmemektedir ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır İOS ve diğer cihazlarda çalışmamaktadır. 


Dediğim gibi bu versiyonumuz FTS üzerinde yapmış olduğumuz bir FIFA 23 versiyonudur ve buna göre arka planımız gerçek FIFA 23 arka olanı ve bu muhteşem arka plan oyunumuzu daha havalı yapmaktadır. arka planda birbirinden güzel yepyeni ve hoşunuza gidecek müzikler çalınmaktadır! menümüzün üzerlerinde yazılan yazılar daha detaylı ve görünür hale gelmiştir bu versiyonumuz her zamankinden çok daha kaliteli ve net görünüyor yani demek istediğim oyun çok sürekleyici ve tertemiz bir ana menüye sahip kesinlikle beğeneceğinizden eminim çok hoşunuza gidecek bu konuda emin olabilirsiniz!
Bu güzel oyunumuzda elbette hepinizin istediği o mükemmel ve maceralarla dolu kariyer bölümü mevcut istediğiniz ligten istediğiniz herhangi bir favori kulübünüzü seçip o favori kulübünüzle yepyeni mükemmel bir kariyer başlatıp sonuna kadar keyifle kariyerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca şundan bahsetmek isterim ki kariyer oyununda sorunsuz ve hatasız bir şekilde rahatlıkla oymayabilirsiniz bu konuda kesinlikle size söz veriyorum hiç bir sorun yaşamayacaksınız.
Aşağıdaki görüntüde görmüş olduğunuz bölümde çeşitli farklı turnuvalar ve bir antrenman bölümü mevcut baştaki kısımda kendiniz istediğiniz takımı eşleştirip dostluk maçları yapabilirsiniz. diğer bölümde ise turnuvaya katılacaksınız mutlaka katılmanızı öneririm çünkü çok keyifli geçiyor ve eğleneceksiniz ve üçüncü bölümde tek kişilik özelliği bulunmakta herhangi bir takımdan bir oyuncu seçip sahada sadece o oyuncuyla oynayacaksınız ve son olarak antrenman sahası bulunmakta antrenmana dsa girip antrenman yapabilirsiniz.
Oyunda bütün Avrupa dev ligleri bulunmakta ve %100 tamamen günceldir bu liglerin içindeki takımların 2022 - 2023 sezonu yeni kadroları ve transfer sezonunda gerçekleştirdikleri olğanüstü yeni transferler gerçek yüzleri ve orijinal özellikleriyle oyuna eklenmiştir. ve bu liglerdeki takımların 2022/2023 sezonunda giyecekleri yeni sezon formaları tasaralanıp oyuna eklenmiştir. 

Ayrıca süper ligten bahsedersek tüm süper lig takımları yok ancak süper ligten üç büyük takım var1 Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş bu türk takımları %80 güncel ve bence bu gayet iyi ve idare edilebilir bu üç takımımızın fenerbahçe hariç yeni sezonda giyecekleri yeni sezon formaları eklenmiştir ayrıca bu üç takımımızın geçen transfer döneminde gerçekleştirdikleri tüm yeni transferler gerçek yüzleri ve orijinal özellikleriyle oyunda güncellenmiştir.
Oyunun bir diğer mükemmel özelliği karakterlerin gerçek olmasıdır. gerçekte futbolcularda olan dövme, bant, farklı saç rengi ve sakal gibi özelliklere de önem verilmiş ve efsane ötesi bir oyun ortaya çıkmıştır. Örneğin Neymarın gerçek saçı %90 benzeyen yüzü ve dövme, el bandı gibi özellikleri yapılmıştır ve yepyeni gerçekçi bir Neymar ortaya çıktı.

sadece Neymar değil! aynı şekilde tüm oyuncular baştan düzenlenmiştir.


Oyundaki oyuncu yüz grafikleri gerçekten büyüleyici! formalar üzerindeki dokular olsun yüz grafiğinin kalitesi olsun hepsi tamamen %100 mükemmel ve kaliteli olmuş durumda!

ve oyunda bulunan dev liglerin içindeki takımların 2022/2023 sezonunda giyecekleri yeni formalar ve bu takımların gerçekleştirdikleri olağanüstü yeni dev transferler tamamen %100 güncel bir şekilde oyuna eklenmiştir!
Oyun içi grafikler mükemmel ve efsane ötesi olmuş! gerçekten çok akıcı ve kaliteli grafikler bulunmakta! çimler çok gerçekçi ve canlı görünüyor oynadıkça oynayasınız geliyor! yani tek kelimeyle EFSANE olmuş! 
Yeni buttonlar yeni sade ve güzel bir skorboard yeni radar yeni oyuncu kontrol oku ve yeni geçişli reklam panoları bulunmaktadır!

KURULUM, YAZILI ANLATIM:


1 - APK'yi yükleyin.

2 - DATA dosyasına girin, ve oradaki klasörü kopyalayın üstten bir kere geri gelin ANDROID ve DATA'nın içine atın.

3 - OBB dosyasının içine girin, oradaki klasörü kopyalayın üstten bir kere geri gelin ANDROID ve OBB'nin içine atın.


TANITIM VİDEOSU:


Yorum Gönder

2 Yorumlar