Winning Eleven 2012 Güncel 22/23 Transferleri internetsiz android 200MB

Yepyeni mükemmel ve efsane ötesi bir oyunla karşınızdayım. Bugün sizlere çocukluğumuzda defalarca oynadığımız o efsane nostaljik oyun olan Winning Eleven 2012 üzerinde yapılmış olan Winning Eleven 2023 yeni sezon 2022 - 2023 takımların %100 tamamen güncellendiği efsane bir versiyonunu tanıttım. oyun 200MB internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışmaktadır. kurulumu gayet basittir sadece APK indirip yüklemeniz yeterli olacaktır.
Oyun ana menüsü aşağıdaki gibidir ana menüyü görenlerin duygulandığından eminim çünkü hepimizin çocukluğunu süsleyen bir futbol oyunuydu herkes çok severdi ve bugün sizlere bu efsane nostaljik oyunu mobile taşıyarak 2022 - 2023 sezonu yeni takımları güncelledik ve size sunuyoruz.

Ana menümüz tıpkı eskisi gibi aynı bölümler, aynı şarkılar ve ses efektleri bulunmakta bunlar sizi geçmişe yolcu edecek! 
bu bölümden antrenman, yeni turnuva, hızlı maç yapma gibi bölümlere ulaşabilirsiniz.Ana menüde turnuvaya katılmak istediğinizde size dünya kupası, Euro 2022, uluslar ligi, copa del rey, İngiltere kral kupası ve diğer ülkelerin liglerinde bulunan farklı turnuvalar sunmaktadır siz bunların herhangisine katıldığınızda sizden o ligden bir takım seçmenizi isteyeceklerdir ve seçtiğinizde o ligin takımlarıyla mücadele edip turnuvayı kazanacaksınız. Bu bölüm çok eğlenceli ve keyif alacağınızdan %100 eminim sizde emin olabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğim turnuvadan ben dünya kupası 2022 turnuvasını seçtim. bu turnuvaya katıldığınızda sizden doğal olarak dünya kupasında olduğunuz için milli takım seçmenize isteyecekler. ve milli takım seçtiğinizde rastgele olarak gruplara dağılacaksınız eğer grubunuzu beğenmediyseniz aşağıda RANDOM tuşu var oraya tıklayarak başka gruba gidebilirsiniz. ve böylece bu turnuvada keyifle oynayabilirsiniz. 

Ayrıca hatırlatmak isterim ki oyunda bulunan bütün milli takımlar %100 tamamen güncellenmiştir ve tüm milli takımların 29 gün sonra Katar'da oynanacak olan 2022 dünya kupasında giyecekleri yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir.Şimdi gelelim futbol kulüplerine, bütün dev ligler mevcut ve bu liglerdeki bütün takımların 2022 ve 2023 sezonu yeni güncel kadroları ve 2022 - 2023 sezonunda gerçekleştirdikleri yeni transferler tamamen orijinal özellikleriyle oyuna eklenmiştir ayrıca sadece laliga değil! aynı şekilde Premier League, serie A, bundesliga ve ligue 1 gibi avrupanın öne gelen ligleri de güncellenmiştir ve bu liglerdeki takımların yeni sezon güncel kadroları ve yeni sezonda giyecekleri yeni formslsrı tasarlanıp oyuna aktarılmıştır.
Örneğin şuanda şüphesiz dünyanın en büyük iki kulübü olan Real Madrid ve Barcelona'nın 2022 ve 2023 sezonu kadroları mevcut ve bu iki takımın transfer sezonunda imza attıkları yeni oyuncular eklendi özellikle Barcelona'nın gerçekleştirdiği olağanüstü transferler olan Lewandowski, Raphinha, Kounde, kessie, christensen ve Pablo Torre transferleri gerçek ve orijinal özellikleriyle Barcelona kadrosuna dahil edilmiştir. 


oyun grafikleri gayet iyi ve akıcı animasyonlarıyla ve o nostaljik PES 2012 grafikleriyle kendinizi adeta geçmişte bulabilirsiniz animasyonlar bence yeterli ve beklentileri karşılamaktadır.

Sadece APK indirip yüklemeniz yeterlidir.

CREDITS: Yufan Setiawan


TANITIM VİDEOSU:

Yorum Gönder

1 Yorumlar