YENİ FTS 23 ÇIKTI! GERÇEK KARAKTERLER GÜNCEL 22/23 TAKIMLAR İNTERNETSİZ ANDROID

Yeni çıkmış olan mükemmel bir FTS 2023 versiyonuyla karşınızdayım bugün sizlere gerçek karakterlerin ve milli takımlar dahil tüm liglerin %100 tamamen güncel olan efsane ötesi bir oyunu tanıttım. 

Bu yıl futbol yılı olduğu için ve oynanacak 2022 Katar dünya kupası nedeniyle oyun Dünya kupası versiyonudur ve tüm milli takımlar ve normal takımlar 2022 - 2023 sezonuna göre güncellenmiştir.

Oyun boyutu 300MB internetsizdir ve sadece Android cihazlarında çalışabilmektedir. IOS gibi cihazlarda çalışmamaktadır.

Oyun dünya kupası versiyonu olduğu için arka plan Katar 2022 dünya kupası temalı kırmızı bir tasarıma sahip ve üzerinde saydam Arap geleneklerine özgün görüntüler bulunmaktadır.

Oyun arka planında 2022 yılı trend olan popüler müzikler çalınmaktadır hepinizin mutlaka bir kere bile olsa duymuşsunuzdur ve eminim çok hoşunuza gidecektir.Oyunda kariyer bölümü bulunmakta istediğiniz ligden istediğiniz takımı veya istediğiniz kıtadan istediğiniz milli takımı seçip yepyeni mükemmel ve keyifli bir kariyer başlatabilirsiniz ayrıca kariyer bölümünde hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz çünkü hiç sorun yok sıkıntısız ve hatasız bir şekilde kariyerinizi sürdürebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz bölümde çeşitli menüler bulunmakta ilkinde istediğiniz iki takımı eşleştirip keyifli bir dostluk maçı yapabilirsiniz. Ayrıca antrenman bölümü de burda mevcüt ve turnuvaya katılmak isterseniz yine burdan turnuvaya katılıp yeni deneyimler yaşayabilirsiniz.
Oyunda bütün dev ligler bulunmakta ve bu liglerin içindeki bütün takımların 2022 ve 2023 yeni sezon kadroları ve yeni güncel formaları bulunmaktadır.

Tüm oyuncular gerçek karakterlidir yüzler çok benziyor ve bu oyunu çok bambaşka yapmış durumda ve bu sezon gerçekleştirilen son yeni transferler de oyuna eklenmiş ve gerçek yüz, özellikleri ile güncellenmiştir.
Tüm milli takımlar güncellendi avrupa kıtasındaki tüm avrupa ülkelerinin milli takımları güncellenmiş ve tüm oyuncuların gerçek yüzleri ve özellikleri bulunmaktadır.

Aynı şekilde güney Amerika kıtası da güncellendi gerçek Messi gerçek neymar yüzleri bulunmakta ve 2022 dünya kupasında giyecekleri yeni formaları bulunmaktadır.

Gelelim en önemli yeniliğe! Oyunda neredeyse bütün oyuncuların gerçek karakterleri ve güncel yüzleri yapılmıştır yüzler gerçekten çok benziyor ve çok gerçekçi olmuş. Dövmesi olan oyunculara dövme eklendi. Ve saç bandı, eldiven, maske gibi küçük detaylara da önem verilmiş olup Oyunda güncellenmiştir.


Oyun grafikleri çok gerçekçi! Bu versiyonumuzda artık daha iyi ve mükemmel grafiklere sahibiz. Çimler çok canlı görünüyor ve yeni butonlar, yeni skorboard, yeni radar, yeni oyuncu kontrol oku ve yeni reklam panoları eklenmiştir.
KURULUM YAZILI ANLATIM:

1 - APK'yı yükleyin.

2 - DATA dosyasına girin ve içindeki klasörü kopyalayıp Geri gelin ve ANDROID/DATA klasörüne ekleyin.

3 - OBB dosyasına girin ve içindeki klasörü kopyalayıp geri gelin ve ANDROID/OBB klasörüne ekleyin.


ÖNEMLİ:

iki APK linki olacak biri 5 inç diğeri 6 inç, cihazınıza hangisi uygunsa onu deneyin.


TANITIM VİDEOSU:


Yorum Gönder

0 Yorumlar