YENİ FUTBOL OYUNU ÇIKTI! SOCCER STAR 2022 ANDROID 1GB

Mükemmel ve efsane ötesi bir futbol oyunuyla karşınızdayım! Bugün sizlere yeni çıkan Soccer Star 2022 yeni futbol oyununun beta sürümünü tanıttım. Oyun 1GB hem Android ve hem IOS cihazlarında çalışmaktadır ve bu oyun internet bağlantısı gerektirmektedir internet bağlantınız olmadan oynanamayacaktır. Oyun internetli ama bunun hakkını veriyor çünkü gerçekten mükemmel bir oyun!
Oyun menüsü çok havalı ve temiz bir tasarıma sahip her bölüm detaylı olarak bulunmakta. İlk başta oyuna girdiğinizde de sizden giriş yapmanızı isteyecekler hesabınızı girdiğiniz yepyeni bir profil/Hesap açılmış olacak yani kendinize ait bir hesabınız olacak o hesapla devam edebilirsiniz. Ve ayrıca ilk başta size hediye olarak büyük bir star oyuncu verecekler o oyuncuyla çok iyi goller kaydedebilirsiniz.

Oyun arka planında çok güzel müzikler çalınmaktadır oynarken keyif alacağınızdan eminim sizde emin olabilirsiniz :)Oyunda oyuncu kariyer bölümü bulunmaktadır aşağıda gördüğünüz fotoğrafta kariyer bölümü görüyorsunuz gerçekten çok güzel ve detaylı bir bölüm tasarlamışlar kariyer oyununda ise aynı FIFA MOBILE gibi maç yapacaksınız ve size hediyeler verecekler hediye dediğim yüksek genli oyuncular alacaksınız ancak maçı kazanmanız ve orda belirtilen şartları maç içinde uygulamanız lazım.


Yönetim planı diye bir bölüm bulunmakta o bölüme girdiğiniz de KULÜP İTİBARI, OFİS, ANTRENMAN SAHASI, KOÇ OFİSİ ve GYM gibi bölümler bulunmakta bu bölümler aslında oyunu çok daha iyi yere taşıyor çünkü bu özellikler çoğu oyunda yok bu oyunda ise olması şaşırtıcı ve gerçekten çok kaliteli ve mükemmel olmuş bu bölümlere girip deneyimleyebilirsiniz.


Aşağıda gördüğünüz ise takım yönetimidir takım yönetiminde kendi dizilişinizi, oyuncuların yerlerini ve kendi oyuncularınızın takviyelerini yapabilir ve oyuncularınızı geliştirebilirsiniz.


Eğer kadronuzda takviye etmek isterseniz, Transfer bölümüne gelerek Normal Scout'a tıklayarak rastgele bir oyuncu transfer edebilirsiniz eğer dünya standardı büyük oyuncular almak isterseniz o zaman Elite Scout'a girerek büyük oyuncular alabilir ve kadronuza katabilirsiniz yeni oyuncular takımınızın güçlenmesinde yardımcı olacaktır. Tabiki büyük oyuncular almadan önce paranızın yeterli olması lazım bunu kariyer maçları yaparak yükseltebilirsiniz.


Oyun grafikleri EŞSİZ! Animasyonlar mükemmel ötesi! Ve oyuncu yüzleri çok iyi ve hoşunuza gidecektir. Oyun oynarken süpergüç, sert şut, isabetli pas, efsane çalım gibi özellikleri de oyun esnasında kullanabilirsiniz bu özellikler oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor gerçekten çok keyif alacaksınız.

SADECE APK İNDİRİP YÜKLEYECEKSİNİZ BAŞKA İŞLEM YAPMAYACAKSINIZ.


TANITIM VİDEOSU
Yorum Gönder

0 Yorumlar