UDS 23 ÇIKTI! Ultimate Draft Soccer 2023 Android/ios 500MB Efsane Oyun!

FTG Yapımcıları tarafından geliştirilen mükemmel ve efsane ötesi bir oyunla karşınızdayım! Bugün First Touch Games şirketinin son yeni çıkarmış olduğu taze oyunu olan ULTİMATE DRAFT SOCCER 2023 (UDS 23) Oyununu tanıttım. oyun Türkiye'de henüz çıkmadı ama çok yakın zamanda çıkacağını umuyorum ayrıca bu oyunun  DLS 23'e olan bağlantısı inanılmaz ve DLS 23'un bunun gibi olup olmayacağını bekleyip göreceğiz. 
Oyun internet bağlantısı gerektirmektedir internetsiz hiçbir şekilde oynayamazsınız! internet bağlantınızın olması gerekiyor. Oyun boyutu ise yaklaşık 500MB ve elbette hem Android ve hem IOS cihazlarında çalışmaktadır ancak IOS kullanan kullanıcılar indirirken sıkıntı yaşayabilir çünkü Türkiye'de henüz çıkmadı ancak yine de aşağıda yönlendirdiğim gibi deneyin belki çalışır.


Oyun SCORE HERO'ya çok benziyor ve aynı Score Hero gibi Dikey oynayacaksınız! Ana menüsü normal futbol oyunları arayüzüne benziyor Oyunda şuan Brezilya etkinliği bulunmakta etkinliğe katılıp maçlar yapabilirsiniz oyunda full dünya üzerinde bulunan gerçek kullanıcılarla maçlar yapıyorsunuz ve gerçekten eğlenceli geçiyor! 

Oyun arka planında birbirinden güzel ve dinlendirici müzikler çalınmaktadır oynarken keyif alacaksınız.


Takım yönetimi aşağıdaki gibidir. FIFA tarzı oyuncu kartları bulunmakta tüm oyuncular mevcut ve ilk başladığınızda size rastgele her mevkiden kurulu ilk 11 veriyor ve bu oyuncuları kadroya yerleştirmek size kalıyor! yerleştirdikten sonra maça girebileceksiniz.

Oyunun en çekici ve önemli kısmıysa forma/logo editleme bölümüdür. aşağıda gördüğünüz kısımda birbirinden güzel mükemmel forma desenleri bulunmaktadır. özellikle dikkatimi çeken en önemli unsur ise yıllarca futbola damga vurmuş takımlar olan Barcelona, Milan, Real Madrid ve Manchester United gibi kulüplerin o eski forma desenlerinin bulunmasıdır özellikle 2010/2011 sezonu tarihin en iyi takımı olan 2011 Barçasının o efsanevi formaları bulunmaktadır!


Oyun oynanış tarzı aynı Score Hero'ya benziyor hatta birebir aynı ancak ufak tefek dokunuşlar değiştirilmiş örneğin; Score Hero'da pas atmak için veya şut çekmek için her pozisyonda kısıtlı bölge veriliyor ve o bölgenin dışına topu çıkaramazsınız ancak UDS'de bu durum değişik istediğiniz yerde topla oynayabilirsiniz ve rakibin oyununu da görebiliyorsunuz ve ona göre topa müdahale yapabiliyorsunuz!

Oyundaki oyuncuların yüzleri DLS 22 ile birebir aynıdır. farkı yok ve belki hatta DLS 23 böyle olacak! ben bu oyunu Score Hero ve DLS 22 Karışımı gibi olmuş! bana katılacağınızı tahmin edebiliyorum çünkü gerçekten öyle bir şey denemek istemişler ve böyle bir şey ortaya çıkmış.


TANITIM VİDEOSU:

Diğer ülke yoluyla yüklemek için indirin:Normal Oyun linki yukarıdaki uygulamayı indirip Singapor Bölgesini seçin ve aşağıdaki linke tıklayıp oyunu indirin.
Yorum Gönder

0 Yorumlar