Yeni Futbol Oyunu! Football League 2023! Dünya Kupası 2022 internetsiz 180MB Android/IOS

Katar'ın ev sahipliği yaptığı ve Heyecanla beklediğimiz o prestijli turnuva olan Dünya Kupası 2022 bugün Ekvador - Katar maçı itibariyle başlayacak! hepimiz çok heyecanlıyız ve sabırla bekliyoruz. Bugün ise sizlere Yenilenmiş ve Dünya kupası 2022 özellikleri içeren mükemmel ve efsane ötesi bir futbol oyununu tanıttım. 

Oyunun adı FOOTBALL LEAGUE 2023'tur. internet bağlantısı gerektirmemektedir oyun boyutu ise 180MB ve hem ANDROID hem IOS cihazlarında oynanabilmektedir.
Oyun arayüzü gerçekten çok kaliteli ve oyunda Dünya kupası havası var çok beğeneceğinizden eminim. arka planda birbirinden güzel müzikler çalınmaktadır. Oyun içi %100 Türkçedir. Ana menüde normal olarak farklı bölümler bulunmaktadır.

Ana Menüde ulaşabileceğiniz bölümler ise Maç oynama menüsü, Ayarlar bölümü, Ulusal turnuva, Kulüp kariyeri ve Dostluk maçları bölümü bulunmaktadır.

Oyunda Türkiye milli takımı dahil tüm milli takımlar bulunmakta her kıtada bulunan ülkelerin milli takımları mevcut oyun lisanssız bir oyun ama keyifli bir oyun keyif alacağınızdan eminim.

Ayrıca özellikle Katar'da oynanacak olan Dünya Kupası 2022'de mücadele edecek 32 takım da bulunmakta ve kadrolarda aynı oyuncular bulunmaktadır.

Aşağıdaki görüntüde gördüğünüz, oyunun takım yönetimi bölümüdür bu bölüme girerek kadronuzu dilediğiniz şekilde düzenleyebilir ve kurabilirsiniz.Milli Takımların yanı sıra oyunda kulüp kariyeri de bulunmaktadır tüm ligler mevcut istediğiniz lige katılıp o ligten istediğiniz takımı seçip o takımla maçlar ve yepyeni bir kariyer başlatabilirsiniz. Oyunda Türkiye liginin de bulunduğunu hatırlatmak isterim.
Uluslararası kupa turnuvasına girip bir milli takım seçin ve o takımla büyük takımlara karşı mücadele edin çok hoşunuza giedecektir çünkü oyun gerçekten havalı bir oyun!Oyunda Süper ligin bulunduğunu söylemiştim 3 büyükler bulunmakta ancak lisanssız hiçbir sorun yaşamayacaksınız. oyunda lisans gelire çok iyi olur çünkü güzel bir oyun lisansın gelmesini umuyoruz lisans gelirse önemli bir yere gelir ben oyunu beğendim oyun çok sade ve efsane bir oyun.
Oyun grafikleri ve animasyonları gerçekten etkileyici! grafikleri ve oynanış tarzı birkaç oyunla karşılaştırılabilir Butonlar olsun, spiker olsun, butonların tasarımı ve skorboard'un tasarımı olsun çok mükemmel olmuş harika bir oyun! 

TANITIM VİDEOSU:Yorum Gönder

0 Yorumlar