DLS 23 CLASSIC ÇIKTI! WORLD CUP 2022 GÜNCEL VERSİYONLU, İNTERNETSİZ ANDROID 250MB

Dünya kupası 2022 sürpriz ve mucizelerle bizi şaşırtmaya devam ediyor en son Portekiz ve İngiltere'nin elendiği bu muhteşem turnuvada yarı finale artık yaklaştık, ve yarı finale kalan dört takım Arjantin - Hırvatistan ve Fas - Fransa finale kalmak için mücadele edecek bakalım kim kazanacak hepimiz heyecanla bekleyip göreceğiz.

Bizde bunu baz alarak DLS tarihinin en sevilen versiyonu olan DLS CLASSİC üzerinde DLS 23 CLASSIC WORLD CUP 2022 Güncel versiyonlu bir oyun hazırladık.  
Oyun boyutu yaklaşık 250MB'dir hiç sıkıntı çekmeyeceğiniz bir boyut ve ayrıca oyun internetsizdir hiçbir şekilde internet bağlantısı gerektirmemektedir. Ayrıca oyun sadece Android cihazlarında oynanabilmektedir başka hiçbir cihazda oynanamaz.

Oyun Dünya kupası 2022 temalı oldu menünün arka planında Dünya kupası 2022'ye uyacak kırmızı bir arka plan tercih edilmiştir. Ayrıca arka planda Dünya kupası 2022 müzikleri çalınmaktadır oynarken kendinizi Dünya kupası atmosferinde hissedeceksiniz.


Oyunu yüklediğinizde ilk dünya kupası turnuvasıyla başlayacaksınız milli takımlarla eşleşeceksiniz onlarla mücadele edip kupaya uzanacaksınız zorluk derecesi açıkçası beni şaşırttı beklentimin üstünde çıktı yani demek istediğim zorluk derecesi çok uygun ve yerinde olmuş oynarken keyif alacağınızdan eminim karşı takımdaki kadrolar tamamen 2022 günceldir formaları da aynı şekilde eksiksiz bir şekilde güncellenmiştir.
 
Sadece milli takımlar değil! Ayrıca tüm Kulüpler de %100 2022/2023 sezonuna göre güncellenmiştir. Ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm güncel formaları eklenmiştir. ve tüm oyuncular güncel bir şekilde mevcut. tüm gerçekleştirilen yeni transferler oyuna eklenmiştir. 

ve ayrıca aşağıda gördüğünüz görüntü de transfer bölümüdür. Transfer bölümünden istediğiniz oyuncuyu satın alabilirsiniz. ister aratarak veya ister kendiniz seçerek alabilirsiniz istediğiniz şekille alabilirsiniz.   

Takım yönetiminde oyuncularınızı düzenleme, yeni alının oyuncuları düzenleme, uygun ilk 11 düzenleri deneyebilir ve istediğiniz oyuncunuzu istediğiniz bölge de oynatabilirsiniz. ayrıca oyuncularınızın şarjlarını da buradan yükseltebilirsiniz.
Kulübüm bölümünden Stadyumunuza, sezon isteklerine, istatistiklerinizi, forma düzenlemeyi, logo indirmeyi, takımınızı düzenlemeyi ve takımınızın adını değiştirebilirsiniz. aslında bu bölüm her zaman aynıdır yani hepimizin bildiği bir bölüm hala da aynı.


Oyunda milli takımların 2022 Dünya Kupası yeni formaları mevcut tüm milli takımların formaları güncellenmiştir ve ayrıca tüm milli takımların kadroları güncellenmiştir Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupasında oynayan tüm takımların şuan ki kadroları ve orijinal özellikleriyle oyuncular bulunmaktadır.
Oyun grafikleri gerçekten etkileyici! hiç böyle grafikler beklemiyordum ama gerçekten grafikler mükemmel olmuş özellikle güneş detayı gölge detayı ve dahası çimlerin o canlılığı çok dikkat çekmektedir.

Butonlar küçük sade ekranı kaplamayacak şekilde tasarlanmıştır. ve bunun yanı sıra radar reklam panoları yeni oyuncu kontrol oku ve yeni skorboard tasarlanmıştır.


KURULUM, YAZILI ANLATIM:


1- APK'yi yükleyin.

2- DATA dosyasına girin ve oradaki klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA'nin içine atın.

3- OBB dosyasına girin ve oradaki klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB'nin içine atın. 

TANITIM VİDEOSU:


Yorum Gönder

0 Yorumlar