DREAM LEAGUE SOCCER 2023 ANDROID/IOS


Sonunda! DLS 23 Resmi olarak her yerde çıktı uzun zamandır beklediğimiz DLS 23 artık elimize ulaştı rahatça oynayabiliyoruz! bu senenin DLS 23 kapağında ise yine Manchester City'nin orta sahası Kevin De Bruyne ve Paris saint Germain sol beki Acrhaf Hakimi yer almaktadır. 

Oyun özelliklerinden bahsedersek DLS 23 yaklaşık 500MB'dır hepimizin bildiği gibi hem ANDROID ve IOS platformlarında oynanmaktadır aşağıda linkler olacak oradan ulaşabilirsiniz. en çok merak ettiğiniz özelliğiğ ise internetsiz olup olmadığıdır ve söylemeliyim ki DLS 23 yine internet bağlantıı gerektirmektedir yani internetlidir.

Geçmiş yıllara yolculuk edersek oyunda pek değişiklik göremiyoruz tabii ki yenilikler bulunmakta ve çok başarılı yenilikler görüyoruz. bölümler daha detaylı ve net olmuş bu gerçekten etkileyici olmuş!
Yeni forma desenleri yeni logolar ve yeni güncellenen oyuncular oyunu güzelleştirmiş durumda.Oyun menüsü dediğim gibi farklı bölümlere ayrılmış alışmanız biraz zaman alacak alıştığınızda oyun çok hoş gelebilir size! Sonraki Fikstür, Efsanevi Küme, Küresel Mücadele Kupası ve Elmas kupası bölümleri açık ve net bir şekilde kısımlara ayrılmış böylece kolayca bir sonraki rakibinizi öğrenip maça girebileceksiniz.                DLS 23 çıkmadan önce çoğumuzun merak ettiği şey şuydu: mevcüt kadrolarımız sıfırlanacak mı? ve mutlulukla söyleyebilirim ki kadrolar sıfırlanmıyor ve rahatlıkla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ancak sıkıntı şu ki bazı oyuncuların genleri yükselmiş durumda ve bu oyuncuların yüksek genlerini ulaşmak için satıp tekrar almanız gerekecek bunu yapmak zorunda değilsiniz tabii ama herkes yüksek genli oyuncular isteyecektir ve bu yüzden satıp tekrar almamız gerecek buda can sıkıcı bir durumdur çünkü oyuncuyu max yapmak zaman alır.
Transfer bölümünde o beklediğimiz Arama çubuğu özelliği gelmedi maalesef aslında bunu anlamayanlar var FTG şirketi bunu bilerek yapıyor çünkü bu bir kırılma noktasıdır bu arama çubuğunun olmaması kitleyi daha çok oynamaya davet ediyor ve bence bu aslında iyi çünkü daha eğlenceli ve rekabetçi hale gelir.  


Ayrıca tüm düzenler açık hatta daha çok farklı ilk 11 düzenleri eklenmiştir bu yenilik çok hoşuma gitti DLS 22'de düzenlerin ücretli olması saçma ve mantıksızdı.
tesislerde pek değişiklik görülmedi bir tek stadyum çim şekilleri eklendi ve Konaklama binası değiştirilmiş çok güzel bir bina tasarlanmış gerçekten ve aşağıdaki görüntüde gördüğünüz maksimum değil oyun fragmanında yayınlanan görüntülere bakarak konuşuyorum.
Oyun grafiklerinden bahsetmek gerekirse ne çok iyi ne çok kötü denilebilir orta düzey grafikli bir DLS 23 sundular oyunun grafikleri DLS 20 grafiklerine çok benziyor. Animasyonlar ise sahaya giriş animasyonlar değiştirildi onun dışında herhangi birine denk gelmedim oynarsanız daha iyi anlarsınız.

Oyuncu yüzleri de geliştirilmiş çok kaliteli yüzler bulunmakta örneğin Lionel MESSİ ve kylian MBAPPE'nin yüzleri çok kaliteli ve benzemiştir.TANITIM VİDEOSU:

Yorum Gönder

0 Yorumlar