EN İYİ FIFA 23! SÜPER LİG GÜNCEL 22/23 İNTERNETSİZ ANDROID 1GB

Uzun bir aradan sonra yepyeni son zamanların en iyi FIFA 23 versiyonlarından biriyle karşınızdayım bugün sizlere FIFA 14 üzerinde düzenlenen mükemmel bir FIFA 23 süper ligin tamamen güncel olduğu bir oyunu tanıttım. Bu versiyondan daha iyisi yok! oyun internet bağlantısı gerektirmemektedir. sadece android cihazlarında çalışmaktadır ve oyun boyutu yaklaşık 1GB'tir.

Oyun menüsü Oyun teması Tıpkı FIFA 23'e benzetildi ve FIFA 23'de kullanılan tasarımlar eklendi. Oyunda sizi canlandıracak birbirinden güzel ve mükemmel müzikler çalınmaktadır oynarken keyif alacağınızdan eminim.

Oyunda kariyer bölümü sorunsuz ve hatasız bir şekilde çalışmaktadır istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip o takımla yepyeni macera dolu mükemmel bir kariyer başlatabilirsiniz. 

Kariyer bölümü her zamankinden çok daha kaliteli olmuş durumda ve tüm sorunlar giderilmiştir böylece rahatlıkla oynayabilirsiniz sorun yaşayamayacaksınız.


Oyunda Süper lig tamamen güncellenmiştir tüm süper lig takımları bulunmaktadır ve bu takımlar tabiiki tamamen günceldir kadroları 2022/2023 sezonuna göre güncellenmiştir ayrıca tüm takımların 2022/2023 sezonu yeni formaları bulunmakta yüzler de çok kaliteli ve eminim hepiniz süper lig takımları seçeceksiniz çünkü gerçekten çok kaliteli bir Süper lig güncellemesi görüyoruz.Dediğim gibi süper lig takımları tamamen günceldir tüm kadrolar güncellendi yeni oyuncular eklendi. ve ayrıca tüm takımların formaları günceldir ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar eklenmiştir ayrıca tüm süper lig takımlarının güncel olduğunu belirtmeliyim.Oyunda ayrıca tabi ki tüm avrupa dev ligleri mevcut oyunda; Premier league, La liga, İtalya serie A, Bundesliga fransa ligi ve süper lig gibi dev liglerin içindeki takımların tamamı %100 tamamen güncellenmiştir.
Oyunda tüm liglerin içindeki takımların 2022/2023 sezonu yeni formaları ev sahibinden tutun kaleciye kadar tasarlanıp eklenmiştir tabi ki tüm oyuncuların yüzleri gerçektekine oldukça benziyor ve çok kaliteli ve gerçekçi yüzler var.

Oyun içi grafikler muhteşem! çimler canlılığı taraftarlar oyuncular ve oynanış tarzı çok kaliteli ve muazzam çok akıcı bir oyun tarzı bulunmakta oynarken çok keyif alacağınızdan eminim sizde emin olabilirsiniz çünkü gerçekten kaliteli bir oyun.KURULUM YAZILI ANLATIM:


1- APK Dosyasına girin ve APK'yi yükleyin.

2- DATA dosyasına girin ve oradaki klasörü kopyalayın ANDROID ve DATA klasörüne atın.

3- OBB dosyasına girin ve oradaki klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB klasörüne atın.


TANITIM VİDEOSU:Yorum Gönder

0 Yorumlar