FTS 23 DÜNYA KUPASI GÜNCEL TAKIMLAR GERÇEK YÜZLER İNTERNETSİZ ANDROİD

Bugün biz futbolseverler için büyük bir gündür! bugün 2022 Dünya kupası finali ve dahası tarihin en iyi oyuncusu Lionel Messi'nin son Dünya kupası maçı ve umarız bu ihtişamlı kariyerine bir Dünya Kupasıyla taçlandırabilir herkes sabır ve heyecanla bu finali bekliyor.

bunu baz alarak bugün sizlere mükemmel ve efsane ötesi bir uluslararası versiyonlu FTS 22 oyununu tanıttım. oyun yaklaşık 400MB internetsizdir hiçbir şekilde internet bağlantısı gerektirmeyen efsane bir oyun! ve bu oyun sadece Andriod cihazlarında çalışabilmektedir diğer cihazlarda çalışmamaktadır.
   Oyun arka planında Katar 2022 Dünya Kupası arka planı ve arkada birbirinden güzel sizi gaza getirecek müzikler çalınmaktadır oynarken çok keyif alacaksınız çok keyifli bir versiyon olmuş ben çok beğendim sizinde bepğeneceğinizden şüphem yok.
Oyunda kariyer bölümü açık sorunsuz ve hatasız bir şekilde kariyer bölümünde istediğiniz bir kıtadan istediğiniz bir milli takım seçip o milli takımla yepyeni keyifli ve efsane ötesi bir kariyer başlatarak hedefinize ulaşabilirsiniz!Aşağıda gördüğünüz bölümde çeşitli turnuvalar bulunmakta bu kısımda Dostluk maçları bölümü, Turnuva bölümü, kendi kahramanınızla oynama bölümü ve antrenman bölümü bulunmaktadır. bu bölümlere katılıp yeni deneyimler yaşayabilirsiniz çok keyif alacaksınız çünkü gerçekten çok eğlenceli ve hiç sıkılmayacaksınız!

ve Evet BÜYÜK final! Bugün Dünya kupası 2022 finalinde karşılaşacak olan Arjantin - Fransa dev finali var siz oyunda bu iki takımı karşılaştırıp kendi aranızda bir final atmosferi, final keyfi yaşayabilirsiniz! iki takım da %100 günceldir.
Oyunda sadece uluslararası takımlar bulunmakta! zaten bu oyunu FTS 22 Uluslararası versiyonu olarak tanıtıyoruz ve bunu söylerken bir yanlışımız yok! çünkü sadece milli takımlardan oluşan bir oyun hazırlandı! kulüpler yok sadece milli takımlar bulunmaktadır.Bu versiyonda beğendiğim en önemli unsur ise yüzlerdir. yüzler gerçekten çok başarılı olmuş çok kaliteli ve inanılmaz gerçek duruyorlar, ayrıca tüm takımların 2022 Dünya kupasında giydiği formalar tasarlanıp güncellenmiştir.


Oyun grafikleri çok başarılı çim canlılığı olsun taraftarların görüntü kalitesi olsun oyuncuların yüzleri herşey tam %100 mükemmel olmuş durumda. yeni butonlar yeni radar yeni oyuncu kontrol oku yeni skorboard yeni dünya kupası top tasarımı ve yepyeni reklam panoları eklenmiştir. 
KURULUM YAZILI ANLATIM:


1- APK'yi yükleyin.

2- DATA dosyasına girin ve içindeki klasörü kopyalayın ANDROİD ve DATA klasörüne atın.

3- OBB dosyasına girin ve içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB klasörüne atın.


TANITIM VİDEOSU:Yorum Gönder

0 Yorumlar