TAF 23 BETA ÇIKTI! SÜPER LİG %100 GÜNCEL TÜRKÇE MENÜ İNTERNETSİZ ANDROID

Yeni yıla muhteşem ve uzun zamandır heyecanla beklediğiniz oyunlardan olan TAF 23'ün beta sürümüyle karşınızdayım bugün sizlere TAF 23 BETA sürümünü tanıttım oyun yaklaşık 1GB internet bağlantısı hiçbir şekilde gerektirmemektedir rahatlıkla oynayabilirsiniz ve ayrıca bu oyun sadece android cihazlarında çalışmaktadır başka cihazlarda hiçbir şekilde çalışmamaktadır.

Bu TAF 23 Beta sürümümüzde sizlere beğeneceğiniz güzellikler sunuyoruz kesinlikle beğeneceksiniz tam sürümün çıkması için çalışıyoruz.
 Oyunda komple süper lig teması bulunmakta yeni menü yeni müzikler yeni menü tasarımları yapıldı. en büyük ve önemli ise menülerin türkçe olması şahsen ben özellikle bunu sizlere özenle hazırladım ve oyuna ekledim bu eminim çok hoşunuza gidecektir yani haliyle bu uzun zamandır istediğiniz bir özellikti ve bunu da yapmayı başardık.
Oyunumuzda bölümlerin kapağında süper lig de oynayan yıldızları yer verdik ana menüde Fenerbahçe'de oynayan Batshuyai koyuldu, ikinci bölümde ise beşiktaşlı yıldız Dele ali yer aldı ve üçüncü menü de ise Juan mata yer almaktadır bu değişiklikler oyunu bizler için çok anlam ifade eder en sevdiğimiz oyunumuzda bunların olması çok hoş ve etkili!

Oyunda kariyer bölümünde istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip o takımla mükemmel bir kariyer başlatabilirsiniz kariyer bölümünde tüm sorunlar giderildi gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz ve ayrıca en önemli unsur ise kariyer bölümüne girerken sizlerer süper lig oyuncularının temsili olarak karşılaması tasarım kısmında ise mertens ve arda güler kullanılmıştır.ve gelelim oyundaki en önemli unsur ve değişikliğine oyunda %100 Süper liginin güncellendiğine size garantiliyorum tüm süper lig takımları baştan aşağı herşeyi güncellenmiştir 2022-2023 sezonu formaları ve yeni transferler eklenmiştir ayrıca tüm kadrolar %100 tamamen günceldir çok beğeneceğinizden eminim sizde emin olabilirsiniz Süper lig full güncel!

Sadece süper lig değil! tüm avrupa ligleri ve takımları %100 günceldir.


Oyunda tüm süper lig takımlarının 2022-2023 sezonunda giyecekleri formalar tamamen mükemmel bir şekilde %100 güncellenmiştir. baştan aşağı tüm süper lig takımlarının formaları günceldir bu konuda endişeniz kesinlikle olmasın!
Bu oyunda sizlere çok daha iyi grafikler sunuyoruz yeni çim grafiği yeni taraftarlar görüntüsü yeni oyuncu yüzleriyle sizlere mükemmel bir futbol oyunu deneyimi sunuyoruz kesinlikle çok beğeneceksiniz! hiç tereddüt etmeden indirip oynayabilirsiniz size söz veriyorum güncellik ve kalite açısından hayal kırıklığına uğramayacaksınız.KURULUM YAZILI ANLATIM:

Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama Zarchiver'dir Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.


1- APK dosyasına girip APK'yi yükleyin.

2- DATA dosyasına girin ve oradaki klasörü kopyalayıp ANDROİD ve DATA'nın içine atın.

3- OBB dosyasına girin oradaki klasörü kopyalayıp ANDROİD ve OBB klasörüne atın.


TANITIM VİDEOSU:
Yorum Gönder

0 Yorumlar