DLS 23 YENİ GÜNCEL VERSİYON! EFSANELER VE GERÇEK YÜZLERİ! İNTERNETSİZ ANDROID (DLS19)

Mükemmel ve efsane ötesi daha önce hiç görmediğiniz ve sadece hayallerinizde olan hepinizin çok istediği yepyeni bir (DLS19) Dream League Soccer 2023 versiyonuyla karşınızdayım! bu versiyonumuzun sizleri çok mutlu edeceğinden kesinlikle eminim çünkü çok acımasız ve rüya gibi bir oyunla karşılaşacaksınız! Bugün sizlere DLS19 üzerinde yapılan efsanelerin ve güncellenen transfer listesinin yanı sıra gerçek yüzlere sahip mükemmel bir DLS 23 versiyonu tanıttım.
Oyunumuz DLS 19 üzerinde yapılmış olan eşsiz bir DLS versiyonudur bu oyunu daha önce hiç görmediniz ve ilk buradan ulaşabileceksiniz. Oyunumuz yaklaşık 400MB'dir internet bağlantısı kesinlikle gerektirmemektedir yani oyun internetsizdir rahatlıkla oynayabileceksiniz. Ayrıca bu oyunu sadece Android cihazlarından ulaşabilir ve sadece Android cihazlarında erişim sağlayabilirsiniz yani daha doğrusu bu oyunu sadece Android cihazlarında oynayabileceksiniz.

Oyun menüsü ve arayüzü tamamen farklı görünüyor yeni menü tasarımıyla oyun çok şık hale gelmiş durumda yeni havalı arka plan eklendi ve üstte açık şekilde DLS 23 logosu koyulmuştur. yeni tuş renkleriyle oyun teması için uygun renkler tercih edilmiş ve sade temalı bir görünüm benimsenmiş olup ortaya çıkmıştır.

Oyun arka planında birbirinden güzel ve mükemmel hoşunuza gidecek 2023 yılı trend müzikler ve şarkılar çalınmaktadır oynarken çok keyif alacağınızdan eminim.


Şimdi gelelim oyunumuzun en önemli ve ilgi çekici özelliğine! Transfer bölümüne giriş yaptığınızda sizi yepyeni bir havalı ve müthiş atmosfer karşılayacak! neden? çünkü bu versiyonumuzda transfer listesinde gerçek yüzleri ve özellikleriyle Pele, Maradona, Ronaldinho ve Ronaldo Nazario ve dahası birçok efsane oyuncu göreceksiniz ve ayrıca bu oyuncuları gerçek yüzleriyle göreceksiniz!

Ayrıca transfer litesi tamamen 2022/2023 sezonuna göre güncellenmiştir.
Ayrıca dikkatinizi çekmek isterim ki oyunda Yıllardır varlığım olmayan Almanya ligi olan BUNDESLİGA'dan 100 Oyuncu gerçek yüzleriyle oyuna eklenmiştir. böylece oyunumuz tamamen eksiksiz halde sizlerin karşınızda!
Bu oyunumuzda tüm takımların logoları %100 tamamen lisanslanmıştır ve bu yetmedi bir de tüm takımların adları gerçek! ve bu lisanlı logolar kalıcıdır hiçbir zaman gitmeyecektir A-Z'ye kadar yüm logolar lisanslanmıştır.      
Bu versiyona özel yepyeni sade görünümlü muhteşem bir stadyum düzenlendi gerçekçi renk dokularıyla günümüzün bazı stadyumlarına benzetilmiş olup yepyeni bir görünüme sahiptir. istediğiniz kapasiteye ayarlayabilirsiniz.
az önce bahsettiğim efsanelerimizin yüzleri aşağıdaki görüntüdeki gibidir gerçekten çok benziyor ve çok kaliteli bir görünüme sahip bu oyunu oynarken çok keyif alacaksınız ve efsanelerle oynarken çok duygulanacaksınız. 

Sadece Pele, Maradona, Ronaldinho ve Ronaldo Nazario değil ayrıca Andres İniesta, Pirlo, Totti, zidane ve diğer birçok efsane bulunmaktadır hepsinin özellikleri doğru şekilde yapılmıştır.

KURULUM YAZILI ANLATIM:

Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiverdir Buraya tıklayarak indirebilirsiniz

1- APK 'yi yükleyin.

2- DATA dosyasına girin ve içindeki klasörü kopyalayın ANDRIOD ve DATA klasörüne atın.

3- OBB dosyasına girin ve içindeki klasörü kopyalayın ANDROID ve OBB klasörüne atın.


TANITIM VİDEOSU:

Yorum Gönder

1 Yorumlar