YENİ FTS 23 ÇIKTI! TÜRK TAKIMLARI! GÜNCEL YENİ TRANSFERLER RONALDO.. İNTERNETSİZ ANDROİD

Uzun bir aradan sonra o çok sevdiğiniz ve heyecanla beklediğiniz FTS 23 Güncel versiyonumuz karşınızda! bugün sizlere sürprizlerle beraber efsane bir FTS 23 Türk takımlarından sadece dört büyüklerin güncel olduğu ve diğer bütün liglerin güncellendiği bir versiyonumuzu tanıttım eminim bu oyunumuzu çok beğeneceksiniz!
Öncelikle oyunumuzun sadece Android cihazlarında çalışabildiğine ve internet bağlantısı gerektirmediğine söylemek istiyorum! Oyun boyutu ise sizi memnun edeceğini düşünüyorum Oyunumuzun boyutu yaklaşık 300-350MB'dir.

Oyunun ana menüsü her zamanki gibi tasarıma sahip ve oyun içinde sizi canlandıracak yeni trend müzikler çalınmaktadır oynarken çok keyif alacaksınız.
Oyunumuzda Kariyer bölümü mevcut istediğiniz herhangi bir ligten istediğiniz takımı seçip o takımla yepyeni bir yolculuğa uzanabilirsiniz çok eğlenceli olacaktır! Kariyer bölümünde yaşanan tüm sorunlar giderilmiştir. hiçbir sorun yaşamayacağınızın garantisini veriyorum hatasız ve sorunsuz bir kariyer deneyimi yaşatıyoruz sizlere umarım beğenirsiniz.Oyunun bu bölümünde sizlere yeni deneyimler beklemektedir bu bölüme girdiğinizde karşınıza Hızlı Maç, Turnuva Bölümü, Tek yıldız modeli ve Antrenman bölümleri çıkacak burda bu bölümlere erişebilirsiniz. 
Oyunda tüm ligler günceldir Süper ligten ise sadece dört büyükler Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor yer almaktadır. bu saydığım dört takımımızın kadroları günceldir ve 2022-2023 sezonunda giyecekleri yeni formaları bulunmakta.

Ayrıca tüm dev ligler bulunmakta ve %100 tamamen güncellenmiştir tüm yeni transferler eklenmiştir tüm oyuncuların yüzleri benziyor pozisyonları doğrudur ve her özellikleri doğrudur bu konuda emin olabilirsiniz.
Geçtiğimiz günlerde büyük bir sürprizle Arabistan Devi Al Nassr kulübüne transfer olan Tarihin en oyuncularından biri olan Cristiano Ronaldo oyunumuzda tamamen güncellendi. Al nassr kulübü tamamen yepyeni bir kulüp olarak oyunda yer almaktadır takımdaki herkes güncellendi ve 2022-2023 sezonu yeni formaları eklenmiştir.


Oyunda tüm takımların 2022-2023 sezonu yeni formaları tasarlanıp oyuna eklenmiştir Ev sahibinden tutun kaleciye kadar tüm formalar %100 güncellenmiştir.

Yakında Arabistan'da dosluk maçı yapılması söylenen PSG ve AL NASSR maçında belkide neslimizin tarihin en iyi iki oyuncusu olan Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'yu son kez göreceğiz ve bunun tadını çıkaralım çünkü bir devir artık resmen sona erdi.. 
Bu Versiyonumuzda her zamankinden çok daha iyi gerçekçi ve klasik grafikler sunuyoruz oynarken grafikleri çok beğeneceksiniz. Oyunda yeni Skorboard yeni button yeni radar yeni oyuncu kontrol oku ve yepyeni reklam panoları eklenmiştir. Keyifle oynayabilirsiniz!KURULUM YAZILI ANLATIM:

Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiverdir Buraya tıklayarak indirebilirsiniz1- APK'yi Yükleyin.

2- DATA dosyasına girip içindeki klasörü kopyalayıp ANDROID ve DATA klasörüne atın.

3- OBB dosyasına girip içindeki klasörü kopyalayıp ANDROID ve OBB klasörüne atın.


ÖNEMLİ: 2 DATA linki olacak biri 6 inç biri de 5 inç cihazınıza hangisi uygunsa onu deneyip kurunuz.

 TANITIM VİDEOSU:Yorum Gönder

0 Yorumlar