FIFA 23 YENİ GÜNCEL 2023/2024 SEZONU VERSİYONU ÇIKTI!

Evet sonunda mükemmel bir FIFA 23 güncel versiyonuyla karşınızdayım bugün sizlere son zamanların en beklenilen oyununu tanıttım oyun hiçbir şekilde internet bağlantısı gerektirmemektedir rahatlıkla gönül rahatlıyla oynayabilirsiniz. ayrıca oyun boyutu da yaklaşık 1GB'tır.


Oyun menüsü normal FIFA 23 gibidir ve oyun içinde sizi neşelendirecek mükemmel müzikler çalınmaktadır. oyun içi türkçedir oynarken sıkıntı yaşamayacaksınız ve çok eğleneceksiniz ben sizin çok eğleneceğinizden eminim.Oyunda mükemmel bir kariyer bölümü bulunmakta bu kariyer bölümünde hiç sorun yaşamayacaksınız çünkü eğlenceli oluyor istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip o takımla yepyeni mükemmel ve keyif verici bir kariyere yelken açabilirsiniz.
Oyunun en önemli özelliği ise tüm takımların olmasa da çoğu takımların 2023/2024 sezonu yeni formalarının bulunmasıdır bazı takımlar formalarını erken gösterdiler bu yüzden bize bunu ele alarak oyuna ekledik ve tamamen %100 güncel bir DATA hazırlanmış oldu.Oyunda tüm ligler mevcuttur Avrupanın dev ligleri Laliga, premier league, italya serie a, bundesliga ve fransa ligue 1 gibi ligler bulunmakta ve bu liglerin içindeki takımlar tamamen günceldir çok önemli güncelleştirmeler mevcut ve ayrıca yine dediğim gibi hepsi %100 olmasa da çoğu takımların 2023/2024 sezonu yeni formaları mevcut olmayan takımlar ise henüz yeni formaları çıkmadığı için yoktur çıktğında güncellenir.Şampiyonlar liginin iki finalisti Manchester city ve İnter milan takımları tamamen hazır ve günceldir.
ve İki dünya devi tarihin en büyük iki takımı Barcelona ve Real Madrid takımları %100 güncellenmiştir ve kadroları da günceldir bunun gibi bütün büyük takımların formaları günceldir.

Oyun grafikleri sizi gerçekten tatmin edeceğini düşünüyorum oyuncuları daha net ve cazip görebilmeniz adına çimleri ve oyun grafiğini daha parlak ve daha canlı yapmaya çalıştık taraftarlarda her zamankinden daha kaliteli ve cazip görünüyor.

KURULUM KISACA ANLATIM:


Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarcihverdir Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

NOT: APK,DATA,OBB aynı dosyadadır sadece bir dosya indireceksiniz. 


1- Önce APK'yi yükleyin.

2- sonra DATA klasörüne girip orada bulunan klasörü koyalayın geri gelin ANDROID ve DATA'nın içine atın.

3- Aynı şekilde OBB klasörüne girin orada bulunan klasörü kopyalayın geri gelin ANDROID ve OBB'nin içine atın.


OYUN TANITIMI


Yorum Gönder

0 Yorumlar