FTS 23 / 24 GLOBAL ÇIKTI! YENİ TRANSFERLER ARDA GÜLER, ÇAĞLAR, GÜNDOĞAN.. ÜÇ BÜYÜKLER DAHİL TÜM LİGLER GÜNCEL!

Evet! Sonunda muhteşem ve tam versiyonlu bir FTS oyunuyla karşınızdayım uzun zamandır böyle komple güncel bir FTS oyunuyla rastlayamamıştık ve bugün sonunda kavuştuk. ve bugün sizlere FTS 23 / 24 GLOBAL oyunu çıktı onu sunacağım.

Oyun çok kaliteli ve kesinlikle beğeneceğinizden eminim oyunda 3 Büyükler, yeni transferler, yeni lig MLS ve bazı önde gelen Arap takımları ele alınarak geliştirilmiştir.- Kapaktaki Arda Güler fotoğrafı artibirspor hesabına aittir.


Oyun özellikleri hakkında bahsedecek olursak oyunu sadece Android cihazlarında oynayabilirsiniz başka hiçbir cihazda oynanmamaktadır sadece Android üzerinden kurup oynayabileceksiniz.

Ayrıca Oyun yaklaşık 500MB'dir sizi çok sıkacağını düşünmüyorum açıkçası çünkü günümüzde herkesin telefonunda bu boyutu karşılayacak kapasite vardır rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyunumuz hiçbir şekilde internet bağlantısı gerektirmemektedir yani internetsiz bu oyunu oynayabileceksiniz istediğiniz zaman dilediğiniz şekilde gönül rahatlıyla oyunu keyifle oynayabilirsiniz.


Oyun arka planı mavi temalıdır sade ve kaliteli bir arka plan tercih edildi ayrıca oyun içinde birbirinden güzel 2023 yılı trend müzikleri ve şarkıları çalınmaktadır oynarken zevk alacaksınız ve çok eğlenceli olacağından emin olabilirsiniz.

KARİYER OYUNU: 

Bu oyunda kariyer bölümü mevcuttur istediğiniz ligten istediğiniz takımı seçip o takımla yepyeni mükemmel bir maceraya atılabilirsiniz çok eğleneceksiniz çünkü kariyer bölümü çok sarar!
ve ayrıca sorunsuz ve hatasız bir kariyer deneyimi sunuyoruz oynarken hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Oyunda üç büyükler dahil tüm ligler bulunmaktadır avrupa ve bazı dünya ligleri dahil tüm dev ligler mevcuttur Premier league, Laliga, Serie A ve Bundesliga gibi avrupa dev ligleri bulunmakta ve bu liglerin içindeki bütün takımların 2023/2024 sezonu yeni formaları ve gerçekleştirilen tüm yeni Transferler eklenmiştir.

Ayrıca Oyuna yeni lig ve yeni takımlar eklendi yeni lig MLS'dir yeni takımlar ise Önd gelen Arap takımları eklenmiştir bu takımlar aynı zamanda yıldız oyuncuları karolarına katarak büyük dikkat çekmiştir.

LALIGA bu sezon  2023/2024 sezonundan itibaren yeni kullanacağı Logosu oyunda da resmen güncellenmiştir.

Evet bu versiyonumuzun en büyük güzelliği ise Gençlerbirliğinde yetişip Sonrada Fenerbahçe'ye transfer olan 18 yaşındaki Milli Gururumuz Arda Güler'in oyunda bulunmasıdır. Geçtiğimiz günlerde İspanyol devi Real Madrid'e 30 M karşılığında transfer olan Arda Güler oyuna eklenmiştir ve Real Madrid kadrosunda yer almaktadır.
Arda Güler bu oyunda tamamen orijinal özellikleriyle güncellenmiştir özellikle yüzü gayet iyi benziyor boyu ve mevkisi gibi özellikleri de doğrudur.

Oyunda tüm süper lig takımları yok ancak üç büyükler Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş bulunmakta ve tamamen günceldir özellikle Yeni transfer Edin Dzeko eklenmiştir ve üç büyüklerin 2023/2024 sezonunda giyecekleri yeni formaları tamamen tasarlanıp oyuna eklenmiştir.Oyunda dikkatimi çeken en önemli şey ise oyuncu yüzlerinin yenilenmesidir gerçekten çok acayip kaliteli ve üst düzey yüzler bulunmakta ve gayet benziyor.

Son günlerde gerçekleştirilen tüm yeni transferler oyuna dahil edilmiştir ve güncellenmiştir.

Bazı Yeni Transferler:


ARDA GÜLER -- REAL MADRİD


İNİGO MARTİNEZ --  FC BARCELONA


EDİN DZEKO -- FENERBAHÇE


RYAN KENT FENERBAHÇE


DECLAN RİCE -- ARSENAL


MASON MOUNT -- MANCHESTER UNITED


TİMBER -- ARSENAL


MADDİSON -- TOTTENHAM

...

Oyun içi grafikler her zamanki gibi alışık olduğumuz üzere muhteşem ve çok kaliteli görünüyor aslında yeni versiyon geldikçe bir öncekinden çok daha iyi grafikler de geliyor ve bu oyunumuzda grafikler yine bir öncekine göre çok daha gelişmiş ve kaliteli görünüyor çimler çok canlı aynı şekilde taraftarlar da daha net ve parlak görünüyor.

Oyuna DLS19 butonun kullanılması tercih edilmiştir eminim çoğunuz bunu beğenmiştir. ayrıca sade bir skorboard tasarımı mevcut bunun dışında birçok değişiklik görebilirsiniz.
OYUN KURULUMU YAZILI ANLATIM:

Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gerken uygulama ZARCHİVER'dir BURAYA TIKLAYARAK indirebilirsiniz.


1- Öncelikle APK dosyasına girip APK'yı yükleyin.

2- Sonra DATA dosyasına girin klasöre girin ve orada bir klasör olacak o klasörün üzerine basılı tutup kopyalayın üstten bir kere gelin ANDROID ve DATA klasörüne atın.

3- ve son olarak OBB dosyasına girin içindeki klasörün üzerine basılı tutup kopyalayın üstten bir kere gelin ANDROID ve OBB'nin içine atın.


OYUN TANITIM VİDEOSU:


NOT: Üç çeşit apk var APK 5 İNÇ, APK 6 İNÇ ve APK NORMAL cihazınıza hangisi uygunsa onu yükleyin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar