DLS 24 ÇIKTI! GS, FB, BJK VE YENİ TAKIMLAR GERÇEKÇİ YÜZLER GÜNCEL 2023/2024 SEZONU + ZORLUK SEVİYESİ

Hepiniz Hoşgeldiniz sonunda uzun bir aradan sonra yepyeni mükemmel bir içerikle karşınızdayım. bugün çok daha farklı ve müthiş bir oyun sunacağım sizlere daha önce yıllarca dilediğiniz ancak bir türlü gerçekleşemeyen bir başarıya imza attık.

DLS 24 Oyunumuz resmi olarak çıktı ve sadece burdan rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. öncelikle bu oyunun tasarımını %100 ben üstlendim yabancılarla beraber hazırladığımız büyük proje hepinizin hoşuna gideceğinden eminim ve bir çok farklılık göreceksiniz hazır mısınız?

Oyunun ara yüzünde jenerasyonun en iyi iki oyuncusunu koymaya karar verdim hafif pembe ve hafif mavi gibi birbirine iyi yakışan iki renkle bu tema gerçekten mükemmel bir kaliteye dönüştü.DLS 19 üzerinde hazırladığımız bu dev proje sizi DLS 19 ve gerçek DLS oyunlarını UNUTTURACAK!

Aşağıda gördüğünüz oyun tasarımı tamamen gerçek DLS 23 konseptine uygun hatta ondan daha farklı ve güzel bir temaya sahip! Menü boyutunu küçültüp sağ tarafında oyunun ara yüzündeki kahramanlar o kısma eklendi. 

oyun arka planı bambaşka bir kaliteye sahip! oyun içinde hoşunuza gidecek mükemmel müzikler çalınmaktadır oynarken doyasıya keyif alabileceksiniz.

Oyun özelliklerinden bahsedecek olursak Oyun boyutu ----- ve bu oyunumuz sadece ANDROID cihazlarında çalışabilmektedir ayrıca bu oyun hiçbir şekilde internet bağlantısı gerektirmemektedir istediğiniz yerde dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz!OYUN ZORLUK DERECESİ

Bu DLS 19 oyunu hiçbir zaman bizi tatmin edecek bir oyun dinamiğine ve zorluğuna sahip değildi ve bunu da en az süper ligin eklenmesi kadar millet istiyordu çünkü zorluk derecesi bu oyunda olursa belki de çoğu kişi gerçek DLS 23'u bırakıp bunu oynamaya devam eder.

ve EVET zorluk derecesi bu versiyonumuzda tamamen ayarlandı daha zor maçlar oynayacaksınız ve artık oyundan keyif alabilir ve buradan DLS kariyerinizi devam ettirebilirsiniz. 
GALATASARAY, FENERBAHÇE, BEŞİKTAŞ

Oyunun bizler için belki de en önemli yeniliklerinden birisi Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarının eklenmesidir. ve bu demek oluyor ki artık karşı karşıya derbi maçları yapabileceksiniz. 

Karşınızda Galatasaray, Fenerbahçe veya Beşiktaş rakip olarak çıkabilir!  Oyunda %100 güncellenmiş üç Türk takımı bulunmaktadır ve bu üç takımımız yeni transferleri ile birlikte tamamen güncellenmiştir yıllardır FTG şirketinin yapmadığına biz yaptık ve başardık.

Bu takımlardaki oyuncuları Transfer listesinden satın alabileceksiniz.


Bu oyunumuzda aşağıda gördüğünüz tüm bu takımlar oyuna eklenmiştir. oyuna resmen yeni takımlar dahil oldu. içinde az önce bahsettiğim gibi Galatasaray, Fenerbahçe ve beşiktaş olmak üzere Bundesliga'dan Bayern münih, Borussia Dortmund Arabistandan Al hilal, al nassr, Al itiihad, Al ahly Amerika'dan İnter Miami ve Los angeles olmak üzere farklı kıtalardan farklı liglerden daha önce DLS'de hiç olmayan yeni takımlar eklenmiştir.

Ayrıca bu saydığım ve yeni eklenen bütün takımların 2023/2024 sezonu yeni formaları yeni sezon transferleri yeni güncel oyuncu yüzleriyle tamamen %100 güncellenmiştir.Diğer yeniliklerimizden birisi ise şudur: Arabistan takımları dünya yıldızlarıyla birlikte oyuna eklenmiştir Al Nassr, Al Hilal, Al Ettihad, Al Ahli, Al Ettifaq gibi popüler hale gelen Arap takımları tamamen oyuna eklenip %100 güncellenmiştir tüm yıldız futbolcuların güncel yüzü oyunda mevcuttur. 
Aynı şekilde MLS liginde oynayan Leo Messi, Sergio Busquets ve Jordi Alba gibi yıldızlarda MLS takımına gerçekçi ve güncel yüzleriyle eklenmiştir.

Ve MLS'den İnter Miami dışında 2 takım daha Los Angeles FC ve La Galaxy takımlarını da görebilirsiniz aynı şekilde o takımlarda %100 full günceldir.
Oyundaki Yüzlerin bu kadar güncel ve gerçekçi olmasına inanamayacaksınız en küçük detayına kadar tüm yüzler ince ince işlenip hazırlanmıştır adeta gerçekteki gibi bu çok hoşunuza gidecek özellikle Osimhen'nın yüzü ve yüzündeki maske çok güzel ve gerçekçi görünüyor diğer yanda saçını boyatan futbolcuların da yüzleri ve saç şekilleri aynı şekilde güncellenmiştir.

EFSANE TRANSFER LİSTESİ

Transfer listesinde yok YOK! Efsane futbolcu Pele'den tutun günümüzdeki tüm futbolcular mevcut yani demek istediğim futbol tarihinde eskiden ve şimdi oynayan tüm futbolcular mevcuttur elbette daha önce DLS'de olan ve sonradan kaldırılan futbolcularda oyuna eklenmiştir transfer listesinde beni bile alabilirsiniz.YENİ TRANSFERLER

2023/2024 Sezonunda üç büyüklerin dahil tüm takımların gerçekleştirdiği yeni transferler oyunda %100 günce yüzüyle oyuna eklenmiştir. bunun yanı sıra hepsinin yüzleri ve özellikleri tamamen gerçekçi ve doğrudur.Bu oyunumuzda formalar tamamen güncel ve 2023/2024 sezonuna göre benzetilmiştir.
Oyun grafiklerinde biraz şeffaflık ve kaliteli çimler görebilirsiniz fazla dokunmadık çünkü zaten DLS19 grafikleri gayet beğeniliyordu oyundaki özellikler ve evrim geçirten yenilikler hepimizi tatmin edeceğini düşünüyorum.


TANITIM VİDEOSU:
KURULUM VİDEOSU:
APK Paralı ve transferler açık:

APK Parasız ve transferler kilitli: 
Yorum Gönder

0 Yorumlar