FTS 24 ÇIKTI! YENİ TRANSFERLER TÜRK TAKIMLARI GÜNCEL 2023/2024 YENİ YÜZLER + GRAFİKLER

Hepiniz Hoşgeldiniz yepyeni mükemmel bir içerikle karşınızdayım uzun zaman sonra efsane bir FTS 24 oyunu şuan karşınızda ve bugün sizlere tamamen güncel yeni bir FTS 24 oyunu sunacağım bu oyunda sizi çok çarpıcı grafikler bekliyor müthiş grafikler eşliğinde mükemmel bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Oyun hakkında bahsedecek olursak bu oyun yaklaşık 500MB'tır ve bu oyun sadece ANDROID cihazlarında çalışabilmektedir başka hiçbir cihazda çalışmamaktadır sadece ANDROID için indirip oynayabilirsiniz ayrıca oyun hiçbir şekilde internet bağlantısı gerektirmemektedir oyun tamamen internetsizdir içiniz rahat bir şekilde dilediğiniz şekilde oynayabileceksiniz!

Oyun Arayüzünde normal mavi yeşil temalı ve kaliteli efektler kullanılmıştır kısacası oyunu güzelleştiren bir tema oluşturulmuştur. Oyunda birbirinden güzel yeni 2023 trend müzikleri çalınmaktadır oynarken keyif alacaksınız.

Oyunda tamamen sorunsuz ve muhteşem bir kariyer deneyimi sunuyoruz istediğiniz ligten istediğiniz herhangi bir takımı seçip o takımla yepyeni keyifli bir kariyere başlatabilirsiniz. tamamen sorunsuz ve hatasız bir kariyer deneyimi sunuyoruz oynarken hiç sıkıntı yaşamayacaksınız.


Oyunda tüm avrupa önde gelen dev ligleri Premier league, Laliga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 bulunmakta ve bu liglerdeki takımların 2023/2024 sezonu yeni gerçekleştirilen transferleri ve yeni sezon formaları bulunmaktadır.

tüm takımlardaki oyuncular mevcuttur herşey tamamen %100 bulunmaktadır A-Z'ye herşeye özellikle özen verilerek oluşturulmuştur.
Oyunda Süper lig tamamen yok ama süper ligin ve Türkiye'nin önemli üç takımı olan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş bulunmaktadır ve bu üç takımı oyun "European Clubs League" liginden ulaşabilirsiniz. 

Bu üç takımımızın 2023/2024 sezonu yeni formaları bulunmakta olup kadrolarda transfer sezonunda gerçekleştirilen tüm yeni transferler güncellenmiştir ve bu üç takımımızdaki oyuncuların yüzleri çok kaliteli ve fazlasıyla benzemektedir.

Bu Oyundaki oyuncu yüzleri gerçekten bambaşka bir seviyeye çıkmış durumda oyuncuların yüzleri gerçekten çok benziyor özellikle Kylian Mbappe, Erling Haaland, Pedri Gonzalez ve Jude Bellingham gibi dönemin önde gelen süperstarlarının yüzlerine özellikle özen verilerek yapılmıştır.
Sadece bunlar değil! oyundaki bütün oyuncu yüzleri özen verilerek fazlasıyla benzetilmeye çalışılmıştır.

Ayrıca oyuncu yüzlerinin o eski bulanıklığı artık yok. şuanda tamamen saf ve kaliteli bir yüz grafiği sunuyoruz.

Oyunda sizi bambaşka grafikler bekliyor oyun grafikleri çok çarpıcı! oynanışı eski versiyonlarınkine göre çok daha akıcı ve kaliteli hale gelmiştir. Daha çok DLS19 grafiklerine benzer bir paket olmuştur bunun yanında yeni skorboard yeni butonlar yeni radar yeni oyuncu kontrol oku ve yeni reklam panoları eklenmiştir.
KURULUM YAZILI ANLATIM:

Öncelikle oyunu kurmak için indirmeniz gereken uygulama zarchiverdir Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

1- İlk önce APK'yı yükleyin.

2- Sonra DATA dosyasına girin içindeki klasörü kopyalayın üstten bir kere geri gelin ANDROID ve DATA'nın içine atın.

3- Ardından OBB dosyasına girin içindeki klasörü kopyalaın üstten bir kere geri gelin ANDROID ve OBB'nın içine atın.


TANITIM VİDEOSU:
NOT: Aşağıda üç çeşit APK göreceksiniz APK 6 İNÇ, APK 5 İNÇ ve NORMAL APK. Cihazınıza hangisi uygunsa onu yükleyin.


-
-Yorum Gönder

0 Yorumlar